KRIŽEVCI-KALNIK Održan jubilarni 10. polumaraton, pogledajte kome su pripala prva mjesta

Uoči početka utrke nastupile su Križevačke mažoretkinje i Gradski puhački orkestar Križevci, a natjecatelje su pozdravili zamjenik gradonačelnika Danijel Šaško i župan Darko Koren.

Na Međunarodni praznik rada održan je jubilarni, 10. Županijski polumaraton Križevci – Kalnik ’19 KTC.

Održan je u organizaciji Zajednice športskih udruga Križevci i Atletskog kluba Križevci.

Nastupilo je ukupno 75 natjecatelja, a pobjednik utrke bio je Tamas Nagy iz Mađarske.

Drugo mjesto osvojio je Ivan Maletić iz AK Maksimir, a treći je bio Ante Živković iz Dubrovnika.

Prvo mjesto kod žena osvojila je Marija Vrajić iz AK Maksimir, druga je bila Anda Tomaš iz AK Svetice, a treća Jasmina Ilijaš iz AK Marathon 95.

Uoči početka utrke nastupile su Križevačke mažoretkinje i Gradski puhački orkestar Križevci, a natjecatelje su pozdravili zamjenik gradonačelnika Križevaca, Danijel Šaško i župan Koprivničko-križevačke županije, Darko Koren.

Pokrovitelji utrke bili su Koprivničko-križevačka županija, Grad Križevci i Općina Kalnik, stoji na internetskim stranicama Grada Križevaca.