LIGA NS LUDBREG Derbi u Velikom Bukovcu, Razvitak i Poljoprivrednik veliki favoriti

U unaprijed odigranoj utakmici 22. kola, „bukovečki“ derbi odigrali su Mali i Veliki Bukovec, a pobjedu su odnijeli gosti iz Velikog Bukovca rezultatom 4:2.

Ilustracija // Foto: Franjo Zdelar

Razvitak iz Čičkovine je pobjedom nad Bukovčanom iz Velikog Bukovca napravio velik korak prema naslovu prvaka Lige NS Ludbreg. Rezultatom 2:0 svladali su svoje direktne protivnike u borbi za prvo mjesto.

Ekipa Poljoprivrednika iz Kapele prošlog je vikenda teže nego se očekivalo svladala Mladost iz Svetog Petra s minimalnih 1:0. Gosti su domaćoj ekipi bodove pružili na pladnju jer su zbog isključenja svojeg igrača od 40. minute igrali s igračem manje, a u 54. minuti su čak i promašiti kazneni udarac.

Ekipa Poljanca i dalje gaji nade za naslovom, a pobjedom 3:1 nad Poletom iz Martijanca su ostali u igri u toj borbi.

Momčad Lunjkovca je na gostovanju u Slokovcu do pobjede došla upravo zahvaljujući pogotku iz 62. minute, a zanimljivo je da je u toj minuti bio isključen i njihov igrač s klupe zbog prigovora.

Ekipa Ajaxa se nakon tri poraza zaredom vratila na pobjedničke staze 3:0 pobjedom na Karlovcem, Bukovčan 27 je nastavio agoniju Podgore pobjedom 4:0, a bodove su podijelili Struga Rovokop i Gora rezultatom 1:1.

21. kolo nosi nam lagane utakmice za Razvitak i Poljoprivrednik.

Razvitak iz Čičkovine gostuje kod Poleta iz Martijanca, a Poljoprivrednik kod fenjeraša Podgore. Derbi će se odigrati u Velikom Bukovcu gdje domaći Bukovčan dočekuje petoplasiranu Slogu iz Slokovca, a lagani posao očekuje i ekipu Poljanca koja na svojem terenu dočekuje Strugu – Rovokop. Susjedni derbi igra se u Lunjkovcu gdje gostuje ekipa iz Malog Bukovca, a snage će u ovom kolu odmjeriti još i Mladost SP i Ajax.

Karlovec je u subotu pobijedio Goru s 1:0.

21 05.05.2019 17:00 Poljanec Poljanec – Struga – Rovokop -:-
21 05.05.2019 17:00 Martijanec Polet – Razvitak -:-
21 05.05.2019 17:00 Veliki Bukovec Bukovčan – Sloga -:-
21 05.05.2019 17:00 Lunjkovec Lunjkovec – Bukovčan 27 -:-
21 05.05.2019 17:00 Bolfan Podgora – Poljoprivrednik -:-
21 05.05.2019 17:00 Sveti Petar Mladost (SP) – Ajax -:-
21 04.05.2019 17:00 Karlovec L. Karlovec – Gora 1:0