LIGA NS LUDBREG Tko će biti prvak: Razvitak Čičkovina ili Poljoprivrednik Kapela Podravska?

Razvitak iz Čičkovine ima samo bod prednosti ispred svog pratitelja, Poljoprivrednika iz Kapele. Poljoprivrednik u ovom kolu ima vrlo težak zadatak i morat će biti na maksimumu svojih mogućnosti ako želi ostati u igri za naslov jer gostuju kod trećeplasiranog Poljanca.

Ilustracija // Foto: Franjo Zdelar

Borba za naslov prvaka Lige NS Ludbreg sve je zanimljivija i sve je izglednije da će se odluka donijeti u posljednjem kolu.

Razvitak iz Čičkovine ima samo bod prednosti ispred svog pratitelja, Poljoprivrednika iz Kapele.

Poljoprivrednik u ovom kolu ima vrlo težak zadatak i morat će biti na maksimumu svojih mogućnosti ako želi ostati u igri za naslov jer gostuju kod trećeplasiranog Poljanca.

Vodeći Razvitak na svom terenu ne bi trebao imati previše problema, u goste im dolazi neuvjerljivi Bukovčan 27.

Prošlosezonski prvak, Bukovčan iz Velikog Bukovca, upao je u veliku krizu rezultata, te je i teoretski ispao iz kombinacija za obranu naslova. U ovom kolu Bukovčani na svom terenu ugošćuju Goru iz Globočeca te ako žele ostati u igri za treće mjesto, tri boda su im imperativ.

U ostalim susretima sastaju se Sloga i Struga-Rovokop, Lunjkovec i Karlovec, Polet i Ajax, te Podgora i Mladost SP.

25 02.06.2019 17:30 Slokovec Sloga – Struga – Rovokop -:-
25 02.06.2019 17:30 Čičkovina Razvitak – Bukovčan 27 -:-
25 02.06.2019 17:30 Poljanec Poljanec – Poljoprivrednik -:-
25 02.06.2019 17:30 Martijanec Polet – Ajax -:-
25 02.06.2019 17:30 Veliki Bukovec Bukovčan – Gora -:-
25 02.06.2019 17:30 Lunjkovec Lunjkovec – Karlovec -:-
25 02.06.2019 17:30 Bolfan Podgora – Mladost (SP) -:-
1. Razvitak 24 18 3 3 67 21 +46 57
2. Poljoprivrednik 24 18 2 4 78 24 +54 56
3. Poljanec 24 15 5 4 46 16 +30 50
4. Bukovčan 24 15 3 6 64 27 +37 48
5. Ajax 24 12 4 8 49 39 +10 40
6. Sloga 24 11 4 9 65 45 +20 37
7. Lunjkovec 24 9 9 6 52 38 +14 36
8. Polet 24 10 3 11 52 60 -8 33
9. Gora 24 9 3 12 37 42 -5 30
10. Mladost (SP) 24 7 7 10 39 48 -9 28
11. Karlovec 24 7 6 11 32 50 -18 27
12. Struga – Rovokop 24 3 6 15 29 69 -40 15
13. Bukovčan 27 24 3 5 16 31 57 -26 14
14. Podgora 24 1 0 23 15 120 -105 3
Ne propustite: