LUDBREŠKA NOGOMETNA LIGA Polet iz Martijanca jesenski prvak, Bukovčan mu puše za vrat, Dubravec najbolji strijelac

Treće i četvrto mjesto dijele Poljanec i Lunjkovec, dok je Poljoprivrednik na petom mjestu.

Nogometaši Poleta iz Martijanca imali su ove jeseni puno razloga za slavlje // Foto: Facebook Denis Čač Šalamon

Završio je prvi dio prvenstva u Trećoj ŽNL skupini Ludbreg.

Jesenski naslov osvojila je momčad Poleta iz Martijanca, a za vrat joj puše Bukovčan iz Velikog Bukovca sa samo dva boda zostatka. I Polet i Bukovčan jesen su završili uvjerljivim domaćim pobjedama.

Treće i četvrto mjesto dijele Poljanec i Lunjkovec, dok je Poljoprivrednik na petom mjestu.

Bez bodova je na posljednjem mjestu momčad Gore.

11 10.11.2019 13:30 Martijanec Polet – Mladost (SP) 6:0
11 10.11.2019 13:30 Poljanec Poljanec – Gora 6:2
11 10.11.2019 13:30 Veliki Bukovec Bukovčan – Poljoprivrednik 3:0
11 10.11.2019 13:30 Slokovec Sloga – Bukovčan 27 1:2
11 09.11.2019 13:30 Struga Struga – Rovokop – Lunjkovec 2:3
1. Polet 10 8 1 1 31 10 +21 25
2. Bukovčan 10 7 2 1 27 11 +16 23
3. Poljanec 10 5 4 1 24 16 +8 19
4. Lunjkovec 10 6 1 3 24 18 +6 19
5. Poljoprivrednik 10 5 3 2 24 15 +9 18
6. Karlovec 10 5 1 4 21 20 +1 16
7. Sloga 10 3 2 5 27 23 +4 11
8. Bukovčan 27 9 3 1 5 16 21 -5 10
9. Mladost (SP) 9 2 1 6 8 23 -15 7
10. Struga – Rovokop 10 2 0 8 15 32 -17 6
11. Gora 10 0 0 10 8 36 -28 0

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

14
Dubravec Danijel (3 KU) (Polet)
9
Gizdavec Dalibor (2 KU) (Karlovec)
Vnučec Alen (Poljoprivrednik)
8
Novosel Dean (Polet)
Rak Stjepan (1 KU) (Sloga)
7
Ivančić Andrija (Bukovčan)
Kapusta Nikola (Bukovčan 27)
6
Gača Tomislav (5 KU) (Bukovčan)
Havaić Matej (Sloga)
Macan Dario (Lunjkovec)
Posavec Mišel (Poljanec)
5
Rajh Dragan (Poljanec)
Valjak Jurica (Struga – Rovokop)
Vuković Lino (Poljoprivrednik)
Zdelar Vedran (Lunjkovec)
Šafarek Zoran (Lunjkovec)
Šarec Domagoj (Lunjkovec)
4
Bačani Mario (Karlovec)
Bobetić Vedran (1 KU) (Poljanec)
Horvat Marin (Sloga)
Horvat Aleksandar (Mladost (SP))
Makar Josip (Bukovčan)
Rog Matija (Poljanec)
Silađi Matija (Bukovčan)
3
Dretar Marko (Gora)
Ipša Bruno (Poljoprivrednik)
Radnić Marijo (Karlovec)
Špoljarić Nenad (Bukovčan 27)
Šprem Dominik (Sloga)

Ne propustite: