MEĐIMURSKE NOGOMETNE LIGE Sve na jednom mjestu: parovi, tablice i lista najboljih strijelaca

U Prvoj ŽNL zasad najviše razloga za zadovoljstvo ima Centrometal, u drugim ŽNL Croatia i Venera, a u Trećoj ŽNL Jedinstvo.

Slavlje nogometaša Graničara iz Kotoribe // Foto: Facebook NK Graničar Kotoriba

Zahuktalo se prvenstvo i u međimurskim županijskim nogometnim ligama. Puno uzbuđenja nas očekuje i nadolazećeg vikenda.

U Prvoj ŽNL zasad najviše razloga za zadovoljstvo ima Centrometal, u drugim ŽNL Croatia i Venera, a u Trećoj ŽNL Jedinstvo.

PRVA ŽNL MEĐIMURSKA

10 20.10.2019 15:00 Jurovec Bratstvo (J) – Spartak -:-
10 19.10.2019 15:00 Podturen Podturen – Graničar(K) -:-
10 20.10.2019 15:00 Goričan Trnava – Galeb -:-
10 20.10.2019 15:00 Belica BSK – Dubravčan -:-
10 20.10.2019 15:00 Štrigova Sloga(Š) – Trnovec -:-
10 20.10.2019 15:00 Cirkovljan Naprijed – Polet(P) -:-
10 19.10.2019 15:00 Hodošan Hodošan – Jedinstvo(GM) -:-
10 19.10.2019 15:00 Macinec Centrometal – Kraljevčan 38 -:-
1. Centrometal 9 7 1 1 23 7 +16 22
2. BSK 9 6 3 0 20 10 +10 21
3. Bratstvo (J) 9 5 2 2 29 21 +8 17
4. Dubravčan 9 5 2 2 14 14 0 17
5. Graničar(K) 9 5 1 3 19 19 0 16
6. Polet(P) 9 5 0 4 25 19 +6 15
7. Hodošan 9 5 0 4 19 15 +4 15
8. Trnovec 9 4 3 2 11 8 +3 15
9. Jedinstvo(GM) 9 3 4 2 17 13 +4 13
10. Trnava 9 4 1 4 11 12 -1 13
11. Sloga(Š) 9 3 1 5 14 21 -7 10
12. Podturen 9 3 0 6 10 18 -8 9
13. Kraljevčan 38 9 2 1 6 12 19 -7 7
14. Naprijed 9 2 0 7 18 26 -8 6
15. Spartak 9 2 0 7 11 25 -14 6
16. Galeb 9 1 1 7 13 19 -6 4

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

13
Radiković Nenad (3 KU) (Bratstvo (J))
10
Novak Leon (2 KU) (Centrometal)
7
Jakšić Simon (3 KU) (Hodošan)
Novak Mario (2 KU) (Naprijed)
Palfi Mišo (Polet(P))
Vurušić Boris (2 KU) (Bratstvo (J))
6
Novak Dino (Kraljevčan 38)
5
Deglin Ivan (2 KU) (Polet(P))
Gregurina Mario (2 KU) (Graničar(K))
Kosec Matija (Trnovec)
Krnjak Saša (Jedinstvo(GM))
Ladić Mihael (Polet(P))
Strahija Zoran (Hodošan)

DRUGA ŽNL MEĐIMURSKA SKUPINA A

10 20.10.2019 15:00 Štefanec Jadran – Vidovčan -:-
10 20.10.2019 15:00 Orehovica Croatia – Drava(DM) -:-
10 20.10.2019 15:00 Čehovec ČSK – Borac (DH) -:-
10 20.10.2019 15:00 Gardinovec Radnički – Mladost(D) -:-
10 20.10.2019 15:00 Držimurec-Strelec Omladinac(DS) – Mladost(I) -:-
10 20.10.2019 15:00 Draškovec Draškovec – NŠ Međimurje-Čakovec -:-
10 20.10.2019 15:00 Turčišće Borac PMP – Budućnost(P) -:-
1. Croatia 9 8 1 0 28 4 +24 25
2. Vidovčan 9 7 0 2 33 10 +23 21
3. Drava(DM) 9 6 0 3 25 13 +12 18
4. Jadran 9 6 0 3 14 10 +4 18
5. Draškovec 8 5 2 1 23 6 +17 17
6. Omladinac(DS) 8 5 1 2 15 13 +2 16
7. ČSK 9 4 2 3 23 14 +9 14
8. Mladost(D) 8 4 1 3 13 13 0 13
9. Budućnost(P) 8 4 0 4 16 18 -2 12
10. Mladost(I) 8 2 2 4 8 17 -9 8
11. Radnički 8 1 2 5 12 16 -4 5
12. Borac (DH) 8 1 2 5 10 24 -14 5
13. Borac PMP 8 1 1 6 7 22 -15 4
14. Bratstvo (P) 9 1 0 8 12 32 -20 3
15. NŠ Međimurje-Čakovec 8 0 2 6 7 34 -27 2

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

12
Nemet Dino (4 KU) (Vidovčan)
8
Herman Matija (Vidovčan)
Igrec Josip (2 KU) (Drava(DM))
7
Halić Gianluca (3 KU) (Budućnost(P))
Mihaljković Bojan (Croatia)
Tizaj Jurica (1 KU) (Omladinac(DS))
Tišljarić Patrik (ČSK)
6
Begović Aldin (ČSK)
Grabant Zvonimir (ČSK)
Hladnik Tino (Draškovec)
Ivanušić Ivan (Croatia)
Mavriček Danijel (2 KU) (Mladost(D))
Pongrac Goran (Drava(DM))
5
Novak Bojan (Bratstvo (P))

DRUGA ŽNL MEĐIMURSKA, SKUPINA B

12 20.10.2019 15:00 Mačkovec Omladinac(M) – Pobjeda -:-
12 20.10.2019 15:00 Zasadbreg Zasadbreg 77 – Sloboda(S) -:-
12 19.10.2019 15:00 Brezje Hajduk(B) – Plavi(PEK.) -:-
12 19.10.2019 15:00 Savska Ves Bratstvo(SV) – Mura -:-
12 20.10.2019 15:00 Mali Mihaljevec Mali Mihaljevec – Donji Koncovčak -:-
12 19.10.2019 15:00 Vučetinec Vučetinec – Budućnost(M) -:-
12 20.10.2019 15:00 Mihovljan Sloboda(M) – Venera PMP -:-
12 20.10.2019 15:00 Strahoninec Strahoninec – Sokol -:-
1. Venera PMP 11 8 2 1 26 12 +14 26
2. Hajduk(Š) 11 6 3 2 18 11 +7 21
3. Sokol 11 6 2 3 32 25 +7 20
4. Strahoninec 10 6 2 2 18 11 +7 20
5. Budućnost(M) 11 5 4 2 28 17 +11 19
6. Bratstvo(SV) 10 5 2 3 28 16 +12 17
7. Plavi(PEK.) 10 5 2 3 23 17 +6 17
8. Vučetinec 10 5 0 5 21 23 -2 15
9. Hajduk(B) 10 5 0 5 18 22 -4 15
10. Donji Koncovčak 10 3 3 4 17 23 -6 12
11. Mali Mihaljevec 10 3 2 5 24 25 -1 11
12. Pobjeda 10 3 2 5 14 19 -5 11
13. Omladinac(M) 11 3 1 7 23 37 -14 10
14. Sloboda(S) 10 2 3 5 17 21 -4 9
15. Zasadbreg 77 11 1 6 4 18 22 -4 9
16. Sloboda(M) 10 3 0 7 14 26 -12 9
17. Mura 10 2 0 8 11 23 -12 6

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

14
Majerić Krunoslav (3 KU) (Budućnost(M))
10
Šafarić Tomislav (Sokol)
9
Bajzek Jurica (3 KU) (Omladinac(M))
Bestijanić Nino (2 KU) (Mali Mihaljevec)
Pintarić Mario (Pobjeda)
Posavec Manuel (1 KU) (Sokol)
8
Berdin Vinko (Budućnost(M))
Goričanec Karlo (Hajduk(Š))
Korošić Marko (3 KU) (Zasadbreg 77)
Vincek Aleksandar (Sokol)
7
Frančić Dalibor (1 KU) (Bratstvo(SV))
Nerer Tomica (2 KU) (Plavi(PEK.))
Ovčar Matija (2 KU) (Venera PMP)
Sanjković Filip (1 KU) (Sloboda(M))
Šardi Karlo (1 KU) (Hajduk(Š))
6
Bistrović Miljenko (Hajduk(B))
Kovač Krešo (1 KU) (Hajduk(B))
Lesar Matej (1 KU) (Omladinac(M))
Mesarić Patrik (Mali Mihaljevec)
Padarić Kristijan (4 KU) (Donji Koncovčak)
Vrbanec Andrija (Bratstvo(SV))
Vurušić Goran (Bratstvo(SV))
Žunić Filip (Strahoninec)
5
Fegeš Kristijan (Sloboda(S))
Lađević Luka (Strahoninec)
Levačić Filip (Venera PMP)
Novak Saša (Vučetinec)
Pintarić Lucijan (Venera PMP)
Pušar Sandi (Mali Mihaljevec)
Varga Boris (Omladinac(M))

TREĆA ŽNL MEĐIMURSKA

10 20.10.2019 15:00 Žiškovec Dinamo(Ž) – Dubrava -:-
10 20.10.2019 15:00 Novo Selo na Dravi Jedinstvo(NSD) – Graničar(N) -:-
10 19.10.2019 15:00 Gornji Kraljevec Napredak – Mladost(S) -:-
10 20.10.2019 15:00 Kuršanec Parag – Drava(K) -:-
10 20.10.2019 15:00 Otok Otok – Torpedo -:-
1. Jedinstvo(NSD) 9 8 0 1 77 14 +63 24
2. Drava(K) 9 8 0 1 38 12 +26 24
3. Otok 9 7 0 2 41 19 +22 21
4. Torpedo 9 5 0 4 35 8 +27 15
5. Graničar(N) 9 5 0 4 32 22 +10 15
6. Dubrava 9 4 0 5 20 32 -12 12
7. Mladost(S) 9 3 0 6 30 34 -4 9
8. Napredak 9 3 0 6 9 45 -36 9
9. Dinamo(Ž) 9 1 0 8 17 47 -30 3
10. Parag 9 1 0 8 19 85 -66 3

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

25
Novak Samuel (5 KU) (Jedinstvo(NSD))
18
Vugrinec Leon (Jedinstvo(NSD))
16
Karić Veldin (4 KU) (Drava(K))
14
Kočiš Dejan (Otok)
11
Kodba Bojan (Mladost(S))
Liber Roman (1 KU) (Jedinstvo(NSD))
8
Balog Dario (Parag)
Drvoderić Antonio (Graničar(N))
Kovač Petar (Dubrava)
Pintarić Karlo (2 KU) (Torpedo)
7
Drvoderić Filip (1 KU) (Graničar(N))
Kovačić Filip (Dinamo(Ž))
Tuksar Dragan (Torpedo)
6
Bočkaj Ivica (Graničar(N))
Tomašić Renato (Otok)
5
Berdin Jurica (Torpedo)
Ferković Patrik (Drava(K))
Gorupić Matej (Otok)
Jakup Luka (Jedinstvo(NSD))
Krizman Petar (Jedinstvo(NSD))
Tkalec Patrik (Otok)
Vurušić Karlo (Mladost(S))
Šoltić Emanuel (Torpedo)

Ne propustite: