MŽNL Križevci minimalno slavili protiv Virovitice, Đurđevčani poraženi u Velikim Zdencima

Križevci su pogotkom Rumenjaka u 22. minuti zasluženo slavili protiv Virovitice s 1:0. Đurđevčani nisu uspjeli ponoviti dobru igru iz prošloga kola te su poraženi na gostovanju kod Zdenke rezultatom 3:1.

Navijači Križevaca // Foto: Vedran Tkalec (Glas Podravine)

U subotu je odigrana većina utakmica 20. kola Međužupanijske lige BJ-KC-VT.

Tehničar iz Cvetkovca gostovao je u Virju, a iako domaćin na tablici ne stoji najbolje uspio je uzeti bod lideru prvenstva.

Momčad Pitomače na domaćem je terenu bila bolja od Slatine rezultatom 2:1 te se tom pobjedom bodovno izjednačila s Garićem iz Garešnice na drugome mjestu. Garić svoj susret igra sutra, a gostuje kod Dinama iz Predavca.

Križevci su pogotkom Rumenjaka u 22. minuti zasluženo slavili protiv Virovitice s 1:0.

Đurđevčani nisu uspjeli ponoviti dobru igru iz prošloga kola te su poraženi na gostovanju kod Zdenke rezultatom 3:1.

Derbi začelja odigran je u Daruvaru gdje je istoimeni domaćin remizirao s Rovišćem 1:1.

Dvoboj dviju ekipa iz sredine ljestvice, Tomislava iz Bereka i Papuka iz Orahovice, također je završio podjelom bodova.

REZULTATI 20.KOLA:

Pitomača – Slatina 2-1 (Prlić 53′ 76′ /// Vurdelja 25′)
Tomislav Berek – Papuk Orahovica 2-2 (Kočiš 51′ Tirić 55′ /// Bušljeta 41′ Turković 90′)
Podravac Virje – Tehničar Cvetkovec 1-1 (Karan 47′ /// Markušić 65′)
Križevci – Virovitica 1-0 (Rumenjak 22′)
Zdenka 91′ – Graničar Đurđevac 3-1 (Marušić 39′ Brekalo 44′ Antal 81′ /// Imbriša 58′)
Daruvar – Rovišće 1-1 (Finek 66′ /// Pek 44′)

POREDAK: 1. Tehničar  49, 2. Garić 40 (-1), 3. Pitomača 40, 4.Križevci 38, 5. Zdenka 35…