NAGRADNI FOND OD 98.000 KUNA Izvučene su skupine jakog turnira u Križevcima

Sinoć je održan ždrijeb skupina rođendanskog, 20. jubilarnog turnira u malom nogometu Križevci 2018 "Ožujsko-KTC" i 2. Turnira županijskih klubova "Robin trgovine-Ožujsko".

Ilustracija // Foto: Zvonimir Markač

Sinoć je održan ždrijeb skupina rođendanskog, 20. jubilarnog turnira u malom nogometu Križevci 2018 “Ožujsko-KTC” i 2. Turnira županijskih klubova “Robin trgovine-Ožujsko”.

Prvo mjesto na glavnom turniru donosi i 50.000 kuna, drugo 15.000 kuna, treće 10.000 kuna i četvrto 5000 kuna.

Prvo mjesto na turniru županijskih nogometnih klubova pobjedniku donosi 10.000 kn, drugo mjesto 5000, treće 2000, dok četvrto mjesto znači i 1000 kuna. Na ovom turniru mogu nastupiti isključivo registrirani igrači s pravom nastupa u svojim klubovima.

No, važno je istaknuti da svaki igrač može igrati na oba turnira.

Turnir počinje u petak, 14. prosinca, a traje do 5. siječnja.

Točna satnica odigravanja svih utakmica bit će poznata tijekom srijede.

  1. Turnir u malom nogometu Križevci 2018 “Ožujsko-KTC”

SKUPINA A:  ASO Ponos, 123 dizajn.co-CB Planet, CB Casablanka, CB Flash Zagrebprokrom

SKUPINA B: Renzo #99, NK Radnik Križevci, Srećko Tours, Prigorski.hr

SKUPINA C: Oštrek gradnja & Marocchino Coffee Bar, CB Mozart Aptus Eligo, (prazno mjesto), Replay Križevci

SKUPINA D: PIMONT, Pulse Night Club-Stock d.o.o-, Robin Market 0-24, Radio Drava-Drava.info-CB 048

SKUPINA E: MNK Kustošija Garanta, Frigo Plus, Ritz Club, Metal Mont d.o.o.

SKUPINA F: Pop Corn Šakić, AŠ Miramare-CB Benston, Playbox-Mr. Jack, Cvjetno Poliklinika Milojević

SKUPINA G: CB Dobermann, Tupek Auto, HERS, Komunalac Vrbovec

SKUPINA H: Big Bang Cammeo Team, Poliklinika Ribnjak, Gravitacione Kotrljače, Pub Cubismo

U skupini C, može se prijaviti još jedna ekipa. U drugu krug prolaze prva dva iz svake skupine.

  1. Turnir županijskih klubova Križevci 2018 “Robin trgovine-Ožujsko”

SKUPINA A: NK Lonja, NK Ratar, NK Draganac

SKUPINA B: NK Prigorje Ž, NK Polet, NK Tehničar Cvetkovec juniori

SKUPINA C: NK Viktorija, NK Dugo Selo kadeti, NK Radnički

SKUPINA D: NK Čvrstec, NK Dragovoljac, NK Mladost VR

SKUPINA E: NK Ban Jelačić, NK Panonija, NK TOSK

SKUPINA F: NK Bratstvo, NK Hrvatski Bojovnik, NK Kalnik

SKUPINA G: NK Tehnika, NK Dubrava, NK Radnik Križevci – juniori

SKUPINA H: NK Gornja Rijeka CB Joker, NK Drava NP, NK Kalinovac

SKUPINA I: NK Tomislav Radnik, NK Tomislav Radnik – juniori, NK Močile/Klikaj.hr

SKUPINA J: NK Prigorje SPO, NK Zelina kadeti, NK Starigrad juniori.

U drugi krug prolazi svi prvoplasirani i šest najboljih drugoplasiranih momčadi.

Organizatori turnira su NK Radnik Križevci i Zajednica športskih udruga Križevci, a pod pokroviteljstvom Grada Križevaca i Koprivničko-križevačke županije.

Ilustracija // Foto: pixabay.com
Ilustracija // Foto: pixabay.com
Ne propustite: