NATJECANJE U SISKU Članovi Ronilačkog kluba Šoderica ostvarili značajne rezultate i kući došli s brojim medaljama

Treneri Jadrank Samardžić, Dean Treščec, Ivana Bradić i Božo Flisa ponosni su na svoje plivače.

Foto: Ronilački klub Šoderica

Proteklog je vikenda na bazenima u Sisku održano 3. kolo kupa Hrvatske u plivanju perajama i brzinskom ronjenju te 3. kolo brzo i vješto koje je ujedno bilo i finalno kolo iste discipline na kojem je sudjelovao Ronilački klub Šoderica s velikim brojem mladih članova.

Članovi Ronilačkog kluba Šoderica osvojili su brojne medalje, srušili osobne i državne rekorde i ostvarili odlične rezultate.

Treneri Jadrank Samardžić, Dean Treščec, Ivana Bradić i Božo Flisa ponosni su na svoje plivače.

Ovo su neka od najznačajnijih postignuća:
MUŠKI:
Mihael Šestak
50 metara PP – 2 srebra u kategorijama seniori i juniori
Brzo i vješto – 1 zlato u kategoriji juniori
Brzo i vješto FINALE – 1 zlato u kategoriji juniori
Jakov Buhinjak
Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji kadeti
Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji kadeti
1 bronca u kategoriji ml. juniori
Tin Treščec
1500 metara PP – srušen državni rekord
Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji juniori
1 srebro u kategoriji ml. juniori
2 zlata u kategorijama kadeti i ml. kadeti
Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji juniori
1 srebro u kategoriji ml. juniori
2 zlata u kategorijama kadeti i ml. kadeti
Josip Štefanec
Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji kadeti
Leo Bradić
Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji kadeti
Petar Koluder
50 metara PP – 1 srebro u kategoriji dječaci
Brzo i vješto – 1 zlato u kategoriji dječaci
Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji ml. kadeti
1 zlato u kategoriji dječaci
Marin Sabol
Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji ml. kadeti
Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji ml. Kadeti
Luka Nikola Radolić
Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji dječaci
Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji dječaci
Dino Zagorščak
Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji ml. Kadeti
Noa Kralj
Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji dječaci
Ivan Cvetković
Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji dječaci

ŽENE:
Alanna Štefanec
50 metara PP – 4 zlata u kategorijama seniori, juniori, ml. juniori i kadeti – srušen državni rekord
Brzo i vješto – 3 zlata u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
Brzo i vješto FINALE – 3 zlata u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
Paula Radotović
50 metara PP – 1 srebro u kategoriji ml. kadeti
Brzo i vješto – 3 srebra u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
1 zlato u kategoriji kadeti
Brzo i vješto FINALE – 3 srebra u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
1 zlato u kategoriji kadeti
Rea Vuk
Brzo i vješto – 3 bronce u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
1 srebro u kategoriji ml. kadeti
1 zlato u kategoriji djevojčice
Brzo i vješto FINALE – 3 bronce u kategorijama juniori, ml. juniori i kadeti
1 srebro u kategoriji ml. kadeti
1 zlato u kategoriji djevojčice
Stella Flis
Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji djevojčice
Brzo i vješto FINALE – 1 bronca u kategoriji djevojčice
Dora Bradić
Brzo i vješto – 1 srebro u kategoriji djevojčice
Brzo i vješto FINALE – 1 srebro u kategoriji djevojčice
1 bronca u kategoriji ml. kadeti
Dora Fucak
Brzo i vješto – 1 bronca u kategoriji ml. kadeti

Izvor i foto: Ronilački klub Šoderica

Ne propustite: