Odbojkaši Kitro Varaždina sa savršenim učinkom završavaju godinu

Varaždinski odbojkaši predvode Prvu ligu s osam pobjeda u jednako toliko susreta, a priliku za nastavak niza dobit će 28. siječnja.

OK Kitro Varaždin // Foto: OK Kitro Varaždin Facebook

Odbojkaši Kitro Varaždina upisali su osmu pobjedu u jednako toliko susreta te su tako neporaženi nakon deset kola u kojima su dva puta bili slobodni. Ovoga puta svladali su posljednju momčad prvenstva, zagrebačko Trnje s 3:1 u setovima.

Nakon što su prvi set izgubili s 30:28, Varaždinci su podigli igru i uvjerljivo dobili tri seta u nizu za novo slavlje.

Kitro Varaždin nalazi se na prvome mjesto Prve lige te jedini nisu upisali nijedan poraz, a prvi pratitelj je OK Medicinar koji je jedini poraz upisao protiv varaždinskih odbojkaša.

Natjecanje se nastavlja 28. siječnja sljedeće godine kada će Varaždinci gostovati u Zadru.