ODLIČNI REZULTATI ĐURĐEVAČKIH TENISAČA Mia Robotić i Lucian Lacković osvojili turnir u Varaždinu

No dobre vijesti na đurđevačke tenisače nisu stigle samo iz Varaždina - Mirna Đapa nastupila je u Bjelovaru na regionalnom turniru do 12 godina i izborila treće mjesto.

U Varaždinu je u organizaciji Teniskog kluba Varaždin 1181 održan turnir za tenisačice i tenisače do deset godina.

Niz odličnih uspjeha nastavili su Mia Robotić i Lucian Lacković.

Turnir su u napetim finalnim mečevima osvojili članovi đurđevačkog teniskog kluba, Mia Robotić u kategoriji djevojčica i Lucian Lacković u kategoriji dječaka.

Hrvoje Baltić osvojio je brončanu grupu, a turnir u Varaždinu zaokružili su Leon Gračan, drugi u svojoj grupi i Adam Markovica, prvi u svojoj grupi do osam godina, ali oboje su dobili zlatne medalje.

No dobre vijesti na đurđevačke tenisače nisu stigle samo iz Varaždina – Mirna Đapa nastupila je u Bjelovaru na regionalnom turniru do 12 godina i izborila treće mjesto.