PAN LJETNA LIGA KOPRIVNICA Poznati direktni četvrtfinalisti, a evo i parova osmine finala

"S obzirom na nastup reprezentacije Hrvatske u osmini finala Svjetskog prvenstva u Rusiji, osmina finala Pan Ljetne lige Koprivnica igrat će se u srijedu, četvrtfinale je na rasporedu u četvrtak, a polufinale i finale u petak", istaknuli su organizatori.

Ždrijeb nastavka natjecanja // Foto: Karim Jarnjak (KURS)
Ždrijeb nastavka natjecanja // Foto: Karim Jarnjak (KURS)

Danas, u utorak, odigrane su i preostale utakmice u grupnoj fazi Pan Ljetne lige Koprivnica.

Foto i video galeriju saznajte klikom na članak…

[FOTO-VIDEO] PAN LJETNA LIGA KOPRIVNICA Fantastični MOD, Ludbrežani polovični, ali osvojili grupu

Po završetku posljednje utakmice dana obavljen je i ždrijeb nastavka natjecanja.

Prvoplasirane momčadi iz skupina izravno su ušle u četvrtfinale, a to su Mod, WDF Ludbreg, Jelena Trade i Superprint.

Osmina finala na rasporedu je već u srijedu, a susreću se CB Replay Križevci – Autolimarija Krešo, CB Mala čuča – MNK Kotoriba, Garanta – Robin market 0-24 te Knjigovodstvo Dorotea&Denis/Restoran Mia/CB 048 – Novi Scorpion.

“S obzirom na nastup reprezentacije Hrvatske u četvrtini finala Svjetskog prvenstva u Rusiji, osmina finala Pan Ljetne lige Koprivnica igrat će se u srijedu, četvrtfinale je na rasporedu u četvrtak, a polufinale i finale u petak”, istaknuli su organizatori.

Podsjetimo, nagrada za pobjedničku momčad je 20.000 kuna.

Pan Ljetna liga Koprivnica 2018. održava se na malonogometnom igralištu Gradskog stadiona ‘Ivan Kušek Apaš’ u Koprivnici u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport, a pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice i Zajednice sportskih udruga Grada Koprivnice. Glavni sponzor je Pan.

REDOSLIJED

SKUPINA A

  1. WDF Ludbreg     3  2 0  1 11:10   6
  2. Knjig. DD/R. Mia/CB 048 3  1 2  0 8:4       5
  3. MNK Klub 75 Kotoriba 3  1 1  1 6:7       4
  4. PAN Team         3  0 1  2 4:8       1

SKUPINA B

  1. Jelena Trade         3  3 0  0 15:1   9
  2. CB Mala čuča     3  2 0  1 10:7   6
  3. Robin market 0-24     3  1 0  2 9:9     3
  4. Mreža nezavisnih lista (-2) 3  0 0  3 0:17  -2

SKUPINA C

  1. Superprint         3  3 0  0 28:6    9
  2. Garanta             3  2 0  1 29:7    6
  3. Autolimarija Krešo     3  1 0  2 9:24    3
  4. Okupatori         3  0 0  3 3:32    0

SKUPINA D

  1. MOD             3  2 1  0 14:7    7
  2. CB Replay Križevci 3  2 0  1 18:10  6
  3. Novi Scorpion     3  1 0  2 6:13  3
  4. Sivec trans         3  0 1  2 8:16  1

PAROVI OSMINE FINALA (2×15 min.) – SRIJEDA, 4. SRPNJA

19.30 CB Replay Križevci – Autolimarija Krešo (B)

20.10 CB Mala čuča – MNK Kotoriba (D)

20.50 Garanta – Robin market 0-24 (A)

21.30 Knjigovodstvo Dorotea&Denis/Restoran Mia/CB 048 – Novi Scorpion (C)

PAROVI ČETVRTFINALA (2×20 min.) – ČETVRTAK, 5. SRPNJA

19.00 MOD – pobjednik C

19.50 WDF Ludbreg – pobjednik A

20.40 Jelena Trade – pobjednik B

21.30 Superprint – pobjednik D

Ne propustite: