PAN ZIMSKA LIGA KOPRIVNICA Polako se naziru glavni favoriti na turniru

Nakon stanke na Badnjak i Božić, na Štefanje i u petak nastavljeno je natjecanje po skupinama na malonogometnoj Pan Zimskoj ligi. Igra se i ovaj vikend, kao i u ponedjeljak...

Ilustracija // Foto: Zvonimir Markač

Nakon stanke na Badnjak i Božić, na Štefanje i u petak nastavljeno je natjecanje po skupinama na malonogometnoj Pan Zimskoj ligi.

Rezultati 26. prosinca i 27. prosinca:

STAKLARSKI OBRT BERTA BIMBO 4-0 Grupa C comfort
NK SLOGA LEGRAD 1-2 Grupa D comfort
ROMANTIČARI OPG SLATINA PIKOVA DAMA 1-3 Grupa D comfort
INDUCTA ++ TISKARA BOOM 3-2 Grupa A comfort
ACTIVE COMMERCE PIZZERIA FOKUS 048 2-0 Grupa B comfort
EMERKATO.HR BOEMI KOTORIBA 2-1 Grupa C seniori
AUTOLIMARIJA NEMČIĆ SPORT DOLENEC 0-6 Grupa E seniori
LUNAR VETERANI STARIGRAD 2-0 Grupa A comfort
MOD GRADNJA ACTIVE CB 8-2 Grupa G seniori
CB ACTIVE SIVEC TRANS 0-0 Grupa A pro
STAKLARSKI OBRT BERTA NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI 4-2 Grupa C comfort
ACTIVE COMMERCE PEKARA ZRINSKI 3-0 Grupa B comfort
OPG SLATINA PIKOVA DAMA NK SLOGA 5-3 Grupa D comfort
VINTAGE BAR UNIJA BETON PETGRAD 1-0 Grupa D seniori
ACTIVE CB INTERSPAR 4-0 Grupa G seniori
ROMANTIČARI LEGRAD 1-1 Grupa D comfort
PIZZERIA GROF CB BLIC 6-2 Grupa F seniori
CB ACTIVE EDITOM TROPHY 3-2 Grupa A pro

Malonogometna uzbuđenja nastavljaju se i ovaj vikend te u ponedjeljak…

Raspored:

28.12. 13:00 LUNAR INDUCTA ++ Grupa A comfort
28.12. 13:35 CB GULIVER PETGRAD Grupa D seniori
28.12. 14:10 WWW. KUDUMIJA. HR VETERANI NK KRIŽEVCI Grupa B pro
28.12. 14:45 ROBIN MARKETI 0 – 24 PETGRAD Grupa D seniori
28.12. 15:20 RESTORAN KATARZA VETERANI NK KRIŽEVCI Grupa B pro
28.12. 15:55 RESTORAN KATARZA WWW. KUDUMIJA. HR Grupa B pro
28.12. 16:30 CARLSBERG TEAM H.E.S. Grupa I seniori
28.12. 17:05 PSV LEGE Grupa F seniori
28.12. 17:40 TISKARA BOOM VETERANI STARIGRAD Grupa A comfort
28.12. 18:15 CB FORUM MLADOST 17 PRELOG Grupa J seniori
28.12. 18:50 TOP CONSULT GRUPA AUTOLIMARIJA NEMČIĆ Grupa E seniori
28.12. 19:25 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ CB FORUM Grupa J seniori
28.12. 20:00 EMERKATO.HR ZIP WDF Grupa C seniori
28.12. 20:35 PIZZERIA FOKUS 048 OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA Grupa B comfort
29.12. 13:25 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA ZIP WDF Grupa C seniori
29.12. 14:00 OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA PEKARA ZRINSKI Grupa B comfort
29.12. 14:35 VETERANI OSVIT NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI Grupa C comfort
29.12. 15:10 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ STRIDON PROMET Grupa H seniori
29.12. 15:45 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ PLAYBOX Grupa H seniori
29.12. 16:20 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA KLIKAJ.HR CB LAVERNA Grupa I seniori
29.12. 16:55 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ AC JESENOVIĆ Grupa H seniori
29.12. 17:30 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 Grupa A seniori
29.12. 18:05 PLAYBOX AC JESENOVIĆ Grupa H seniori
29.12. 18:40 TENNESSEE BAR 57 K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK Grupa A seniori
29.12. 19:15 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 TENNESSEE BAR 57 Grupa A seniori
29.12. 19:50 RESTORAN KATARZA OPG RADIČEK NIKO TRADE Grupa B pro
29.12. 20:25 CB ACTIVE MAVIK – MESNICE MARTINJAK Grupa A pro
30.12. 16:00 BIMBO VETERANI OSVIT Grupa C comfort
30.12. 16:35 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ MLADOST 17 PRELOG Grupa J seniori
30.12. 17:10 ROBIN MARKETI 0 – 24 CB GULIVER Grupa D seniori
30.12. 17:45 RITZ CLUB CB FORUM Grupa J seniori
30.12. 18:20 BOEMI KOTORIBA ZIP WDF Grupa C seniori
30.12. 18:55 PLAYBOX STRIDON PROMET Grupa H seniori
30.12. 19:30 MAVIK – MESNICE MARTINJAK EDITOM TROPHY Grupa A pro
30.12. 20:05 OPG RADIČEK NIKO TRADE VETERANI NK KRIŽEVCI Grupa B pro
30.12. 20:40 SIVEC TRANS EDITOM TROPHY Grupa A pro

Sve rezultate i tablice na Pan Zimskoj ligi u Koprivnici možete pratiti OVDJE.

 

Ne propustite: