POSTOJI DOKAZ Sada se konačno zna je li Dinamo drastično oštećen protiv Ferencvarosa

U prijenosu nije bilo moguće utvrditi je li lopta cijelim obujmom prešla gol-crtu i je li Dinamo oštećen.

Zagrebački Dinamo i mađarski Ferencvaros u utorak su u Maksimiru odigrali 1:1 u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka. Sve je, dakle, otvoreno u uzvratu u Budimpešti.

Dinamo je poveo nakon majstorije Olma već u sedmoj minuti, ali dosta se pričalo i o golu gostiju.

Podsjetimo, u 60. minuti igre Livaković je čudesno obranio prvi pokušaj, a onda je Siger uspio loptu uputiti u Dinamova vrata. Perić je nekako uspio zaustaviti loptu, no pomoćni sudac je pokazao da je ipak prešla crtu i da je Ferencvaros izjednačio.

U prijenosu nije bilo moguće utvrditi je li lopta cijelim obujmom prešla gol-crtu i je li Dinamo oštećen. No, ekipa HNTV-a je ovaj detalj analizirala uz pomoć 3D tehnologije.

Utvrđeno je da je lopta zaista prešla crtu i da su poljski sudac Pawel Raczkowski i njegovi pomoćnici donijeli ispravnu odluku, piše Večernji list.

Trenutak kada je lopta prešla gol crtu // Foto: Screenshot (preuzeto s Večernjeg lista)