POZNATI PAROVI 1/16 FINALA HRVATSKOG KUPA Varaždin domaćin Rudešu, Slaven ide u Hrvace, a evo i gdje će igrati Dinamo i Hajduk

Šesnaestina finala igra se na jednu utakmicu, a službeni termin odigravanja utakmica je srijeda, 25. rujna

Nakon što su odigrane sve utakmice pretkola Hrvatskog nogometnog kupa, poznati su i svi parovi šesnaestine finala.

Parovi nisu određeni ždrijebom već po sistemu da je klub s najslabijim Kup koeficijentom domaćin onome najboljem, i onda tako dalje do kraja (32-1, 31-2, 30-3, 29-4, 28-5)…

Šesnaestina finala igra se na jednu utakmicu, a službeni termin odigravanja utakmica je srijeda, 25. rujna, u 15.30 sati, ali moguće je (i vrlo izvjesno) da će se dio utakmica igrati dan prije ili kasnije, a dio s početkom susreta u nešto kasniji sat.

Parovi šesnaestine finala Hrvatskog kupa:

Karlovac 1919 – Dinamo
Buje – Rijeka
Mladost Petrinja – Hajduk
Hrvace – Slaven Belupo
Belišće – Split
Vuteks Sloga – Osijek
Oriolik – Lokomotiva
Jadran Poreč – Inter Zaprešić
Kurilovec – Istra 1961
Sloga Nova Gradiška – Vinogradar
Zagora – Zadar
Slavonija Požega – Šibenik
BSK Bijelo Brdo – Cibalia
Gorica – Zagreb
Varaždin – Rudeš
Opatija – Novigrad

Rezultati pretkola Hrvatskog kupa:

28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
ŠRC IVAN KOVAČIĆ – MANĐO, Kloštar Podravski
Mladost KP 1 : 4 Sloga NG
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Nehaj, Senj
Nehaj 0 : 2 NK Karlovac 1919
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) 1 : 3 BSK
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Brana, Predavac
Dinamo P. 1 : 3 Kurilovec
14.08.2019. 16:30

Hrvatski kup
Park, Suhopolje
Suhopolje 2 : 6 Oriolik
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Komletinci, Komletinci
Slavonac K 4 : 6 Buje
28.08.2019. 19:00

Hrvatski kup
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica 10 : 0 Zagorec
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Kod mosta, Beletinec
Bednja 1 : 2 Vuteks Sloga
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar 0 : 3 Opatija
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Oboj, Zagreb
Maksimir 2 : 6 Varaždin
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Borovište, Unešić
Zagora 5 : 1 Orahovica
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće 4 : 2 Jadran LP
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Imbriovec, Imbriovec
Borac 1 : 3 Jadran-Poreč
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
SRC Trate, Nedelišće
Nedelišće 0 : 2 Slavonija
27.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
Hrvace, Hrvace
Hrvace 3 : 1 Segesta
28.08.2019. 16:00

Hrvatski kup
NK Mladost, Petrinja
Mladost 3 : 0 Međimurje

 

Ne propustite: