PREKINUT POZITIVNI NIZ Juniori Slavena Belupa u Cvetkovcu poraženi od Rudeša

Pogodak za mlade Koprivničance postigao je Matej Resler u 75. minuti, dok su za goste precizni bili Josip Ištuk u 28. te Frane Vidović i Filip Sučić u 51. i 80. minuti.

Juniori Slavena Belupa su jučer, u subotu, u Cvetkovcu, u sklopu petoga kola Prve HNL ugostili Rudeš.

Momčad trenera Ivice Sertića poražena je s 3:1, upisavši prvi ovosezonski poraz.

S druge strane, Rudešu je ovo bila prva pobjeda nakon tri poraza i jednog neriješenog rezultata.

Nakon nepotpunog petog kola, Slaven se nalazi na trećem mjestu s deset bodova koliko ima i druga Lokomotiva.