PRIJELAZNI ROK Pogledajte sve službene nogometne transfere u Podravini i Prigorju

Bilo je puno prelazaka igrača, a još se puno njih i očekuje...

Ilustracija // Foto: Luka Krušec

U tijeku je prijelazni rok nogometnih klubova u cijeloj Hrvatskoj pa tako i u Podravini i Prigorju.

Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije danas je objavio i prve registracije. Službene.

SJEDNICA 21.06.2019.

NK “RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI
Vito Gomza Valentin Dani Luka Širko Josip Pavičić Igor Tačković Filip Škledar 37/1
Fabijan Kuček Adrijan Forjan Jan Blašković Dejan Dulikravić Luka Lovreković 37/1
Luka Hrandek Ivan Štubelj Dino Marković Tristan Kuri Silvestar Horvat 37/1

NK “GORNJA RIJEKA”, GORNJA RIJEKA
Tihomir Šikač (Gornja Rijeka, Gornja Rijeka) 36/1

SJEDNICA 28.06.2019

NK “MOČILE”, KOPRIVNICA
Dino Čevis (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/2
Dorian Međimorec 37/1
Rafael Balaško 37/1
Vito Mihalić (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/2
Mateo Mihelčić 37/1
Dino Mihalić (Starigrad, Starigrad) 36/2

NK “SOKOL”, SOKOLOVAC
Nikola Medenjak (Podravac, Virje) 36/1

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Antonio Škvorc (Rudar, Mursko Središće) 25-36/2
Ivan Matejaš (Radnik Križevci, Križevci) 36/2

NK “GOŠK”, GOTALOVO
Saša Radanović (Reka, Reka) 25-36/2

NK “SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC
Marko Frankol (Sokol, Sokolovac) 36/1

NK “JADRAN-GALEB”, KOLEDINEC
Tomislav Oroš (Bukovčan 27, Mali Bukovec) 36/2

SJEDNICA 05.07.2019.
NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Goran Paracki (PFC Neftchi, -) 36/10

SJEDNICA 12.07.2019.

NK “TOMISLAV”, DRNJE
Josip Horvatinović (Drava NP, Novigrad Podravski) 36/2
Filip Brunec (Sloga, Koprivnički Ivanec) 36/2
Dejan Krstitović (Miklinovec, Koprivnica) 36/2
Jurica Keser (Miklinovec, Koprivnica) 36/2

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Nemanja Glavčić (FK Spartak, Subotica) 36/10

NK “JEDINSTVO”, PUSTAKOVEC
Dominik Brunec (Tomislav D, Drnje) 36/2
Karlo Kolarek (Tomislav D, Drnje) 36/2

NK “GOŠK”, GOTALOVO
Dalibor Pavlić (Fugaplast, Gola) 36/2

NK “FUGAPLAST”, GOLA
Duje Aralica (Miklinovec, Koprivnica) 36/2
Filip Hruška (Miklinovec, Koprivnica) 36/2

NK “JADRAN-GALEB”, KOLEDINEC
Božidar Vitez (Drava, Podravska Selnica) 36/2

SJEDNICA 19.07.2019.

NK “BORAC”, IMBRIOVEC
Bojan Vručina (SV Wildon, -) 36/10
Dražen Mlinarić (Polet (SMnM), Sveti Martin na Muri) 25-36/2
Nikola Grabar (Tehničar, Cvetkovec) 36/2
Bruno Lončarić (Poljanec, Poljanec) 36/2

NK “PREKODRAVAC”, ŽDALA
Antonio Rac (Fugaplast, Gola) 36/1

NK “PANONIJA”, PETERANEC
Marko Blažotić (Tomislav D, Drnje) 36/2
Mislav Mustač (Tomislav D, Drnje) 36/2
Nikola Cenkovčan (Omladinac, Herešin) 36/2
Jakov Dujmović (Prekodravac, Ždala) 36/1
Senad Sobota (Fugaplast, Gola) 36/2

NK “REKA”, REKA
Luka Prišlin (Sokol, Sokolovac) 25-36/2
Danijel Amić (Sokol, Sokolovac) 25-36/2
Neven Vucković (Sokol, Sokolovac) 25-36/2
Ivan Sekačić (Reka, Reka) 36/1
Nino Košuta (Rudar B, Botinovec) 25-36/2

NK “GRANIČAR”, LEGRAD
Ivan Vadjun (Podravac Kitro, Sesvete L.) 36/2
Mihael Andrić (Miklinovec, Koprivnica) 36/2
Emanuel Matotek (Graničar(K), Kotoriba) 36/2
Bruno Hlebar (Bukovčan, Veliki Bukovec) 36/2

NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Leon Segen 37/1
Tibor Mikuldaš 37/1
Edi Vukelić 37/1
Aleksandar Bartovčak 37/1
Ivan Rukavina (Ferdinandovac, Ferdinandovac) 36/2
Matija Špoljar 37/1
Karlo Burulic 37/1

Marin Tomasov 37/1
Ivano Pavić 37/1
Vedran Vrhovec (Kalinovac, Kalinovac) 36/2
Ivor Dončević (Bilogorac V.T., Veliko Trojstvo) 36/2
Jakov Pavec 37/1
Igor Sabol (Podravac, Virje) 36/2
Domagoj Horvat (Kalinovac, Kalinovac) 36/2

NK “TOMISLAV”, DRNJE
Lovro Županić (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/2
Ante Ivančić (Bednja, Beletinec) 36/2
Dominik Petran (Bratstvo, Kunovec) 36/2
Vitomir Filipović (SV Neukirchen b. Hl. Blut, -) 36/10

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Karlo Bači (Koprivnica, Koprivnica) 36/2
Niko Štefić (Dubravčan, Donja Dubrava) 36/2
Niko Gelo (NŠ Međimurje-Čakovec, Čakovec) 36/2
Tomislav Božić (Miedz Legnica, -) 36/10
David Kranclbinder (Koprivnica, Koprivnica) 36/2
Lovro Novak (Dinamo(D), Domašinec) 25-36/2
Antonijo Ježina (Royal Antwerp FC, Deurne) 36/10
Miloš Radivojević (FC Zire, -) 36/10

NK “JEDINSTVO”, PUSTAKOVEC
Andy Remenar (Jadran-Galeb, Koledinec) 36/2

NK “GORNJA RIJEKA”, GORNJA RIJEKA
Nikola Duljak (Ratar, Miholec) 36/2
Lovro Zidarić (Novi Marof, Novi Marof) 36/2

NK “OSVIT”, ĐELEKOVEC
Goran Lončar (Tehnika, Koprivnica) 36/2
Josip Glatki (Rudar B, Botinovec) 36/2
Nino Vlah (Borac, Imbriovec) 36/2

NK “TEHNIČAR”, CVETKOVEC
Mario Sačer (Koper, Koper) 36/10
Nikola Bos (Tomislav D, Drnje) 36/2
Dominik Sabol (Tomislav D, Drnje) 36/2
Bojan Tucaković (Koprivnica, Koprivnica) 36/2
Damjan Kurtanjek (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/2
Robert Bukovac (Tomislav D, Drnje) 36/2

NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Mihael Mihoković (Graničar Đ, Đurđevac) 36/2
Ivan Kotaršćak (Tosk, Tuk) 36/2

ŽNK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Anđela Sertić 36/2
Emilija Sertić 36/2

NK “RADNIČKI”, KRIŽEVCI
Dominik Kos (Radnik Križevci, Križevci) 36/2
Antonio Horvat

Ne propustite: