PRVA HNL JUNIORI Slaven Belupo kod Rudeša doživio četvrti ovosezonski poraz

Jedini pogodak za mlade Farmaceute postigao je Mihael Mladen u 47. minuti.

Mihael Mladen // Foto: Privatna arhiva

Juniori Slaven Belupa su u subotu, u sklopu 16. kola Prve HNL gostovali u Zagrebu kod Rudeša.

Momčad trenera Ivice Sertića rezultatom 3:1 doživjela je četvrti poraz te se sada nalazi na šestome mjestu.

Domaćin je poveo u 17. minuti pogotkom Frane Vidovića. Rezultat je u 47. minuti 11. ovosezonskim pogotkom poravnao Mihael Mladen, no Rudeš je već u 49. preko Dominika Posarića vratio vodstvo. Pobjedu Rudeša osigurao je Leon Sopić u 64. minuti susreta.

Od prve minute Sertić je na travnjak poslao Šugića, Mladena, Hlevnjaka, Srbljinovića, Dolčeka, Mlinarića, Reslera, Nikšića, Čupića, Kudumiju i Martinovića, dok su u nastavku priliku dobili Fusić, Mihaljević, Duvnjak i Drk.

Mladi Farmaceuti na svome kontu imaju 26 bodova, a sljedeći susret igraju u subotu, u 12 sati, kada će u Cvetkovec doći zagrebački Dinamo.