PRVA ŽNL VARAŽDIN Plitvica Gojanec i Mladost Margečan bez poraza na samom vrhu

Drava iz Svetog Đurđa došla je do prve pobjede u ovoj sezoni nakon što je na svom terenu s minimalnih 1:0 svladala Novi Marof.

Nogometaši Plitvice iz Gojanca // Foto: Facebook NK Plitvica Gojanec

Nakon odigranog četvrtog kola u Prvoj ŽNL Varaždin, samo tri momčadi ostale su neporažene u svojim utakmicama, a sa 7 osvojenih bodova Plitvica i Mladost predvode varaždinske prvoligaše.

Plitvica iz Gojanca na gostovanju kod istoimenog kluba u Selniku ostvarila visoku pobjedu od 4:0, a Mladost iz Margečana je na svom terenu svladala Polet iz Tuhovca sa 3:1.

Drava iz Svetog Đurđa došla je do prve pobjede u ovoj sezoni nakon što je na svom terenu s minimalnih 1:0 svladala Novi Marof.

Ni u četvrtom kolu do prvih bodova nisu uspjele doći ekipe Mladosti iz Varaždina koja je sa 4:0 poražena na gostovanju kod Obreša te Polet iz Cestice koji je na svom terenu poražen od Budućnosti rezultatom 3:1.

U preostala dva susreta Sloboda ŠN porazila je Čevo rezultatom 2:0, a Sloboda iz Tužnog je na svojem terenu bila bolja od Beretinca s 4:0.

4 14.09.2019 16:30 Sveti Ilija Obreš – Mladost (VŽ) 4:0
4 14.09.2019 16:30 Selnik Plitvica (S) – Plitvica (G) 0:4
4 15.09.2019 16:30 Tužno Sloboda (T) – Beretinec 4:0
4 15.09.2019 16:30 Cestica Polet (C) – Budućnost 1:3
4 15.09.2019 16:30 Podevčevo Čevo – Sloboda – ŠN 0:2
4 15.09.2019 16:30 Sveti Đurđ Drava – Novi Marof 1:0
4 14.09.2019 16:30 Margečan Mladost (M) – Polet (T) 3:1
1. Plitvica (G) 4 3 1 0 12 4 +8 10
2. Mladost (M) 4 3 1 0 10 3 +7 10
3. Sloboda – ŠN 4 3 0 1 7 4 +3 9
4. Sloboda (T) 4 2 1 1 11 6 +5 7
5. Polet (T) 4 2 1 1 11 8 +3 7
6. Budućnost 4 2 1 1 10 9 +1 7
7. Obreš 4 1 3 0 8 4 +4 6
8. Novi Marof 4 2 0 2 8 6 +2 6
9. Plitvica (S) 4 2 0 2 5 6 -1 6
10. Drava 4 1 1 2 3 5 -2 4
11. Čevo 4 1 1 2 6 10 -4 4
12. Beretinec 4 1 0 3 2 7 -5 3
13. Mladost (VŽ) 4 0 0 4 2 12 -10 0
14. Polet (C) 4 0 0 4 5 16 -11 0
5 22.09.2019 16:00 Tuhovec Polet (T) – Obreš -:-
5 22.09.2019 16:00 Novi Marof Novi Marof – Mladost (M) -:-
5 21.09.2019 16:00 Varaždin Sloboda – ŠN – Drava -:-
5 22.09.2019 16:00 Vidovec Budućnost – Čevo -:-
5 22.09.2019 16:00 Beretinec Beretinec – Polet (C) -:-
5 22.09.2019 16:00 Gojanec Plitvica (G) – Sloboda (T) -:-
5 21.09.2019 16:00 Varaždin Mladost (VŽ) – Plitvica (S) -:-

 

Ne propustite: