REMI PROTIV ISTRE Krstanović ponovno zabio i donio Slavenu Belupu bod u Puli

Slaven Belupo zadržao je sedmo mjesto na tablici Prve HNL i nakon 23. kola.

Ivan Krstanović odličan je i u 38. godini // Foto: NK Slaven Belupo

Nakon domaćeg poraza od Dinama i gostujućeg od Rijeke, nogometaši Slavena Belupa prošlog su vikenda prekinuli negativni niz domaćom pobjedom protiv splitskog Hajduka.

Ove nedjelje Farmaceuti su igrali u Puli. Na Aldo Drosini rezultat je bio 1:1.

Bio je to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Slaven Belupo s dva gola Krstanovića i jednim Puclina slavio je najprije u Puli rezultatom 3:2, dok u Koprivnici nije bilo golova.

Trener slavenaša Tomislav Stipić na ovom susretu nije mogao računati na kartoniranog Godu, ozlijeđene Radivojevića i Etoundija te na bolesnog Ježinu.

Istra je povela već u 4. minuti preko Španjolca Paeza. Pogodio je glavom nakon korenera.

Nije to obeshrabrilo koprivničke nogometaše koji izjednačavaju u 34. minuti. Nakon pobjedonosnog gola protiv Hajduka, ponovno se u strijelce upisao iskusni Krstanović.

Lulić je odlično centrirao s lijeve strane, a na pravom mjestu u pravo vrijeme našao se popularni Krle.

Igrala se otvorena utakmica, prilika je bilo na obje strane.

Slaven Belupo zadržao je sedmo mjesto na tablici Prve HNL i nakon 23. kola. Sada ima 22 boda, pet više od osmoplasiranog Intera iz Zaprešića.

U idućem kolu koprivnička će momčad u petak, 28. veljače, s početkomu 17 sati ugostiti s 15 bodova posljednjeplasirani Varaždin.