RITMIKA Tamara Artić državna prvakinja u višeboju, Lara Domislović brončana

Varaždinke su nastupile i na prvom kolu Kupa Hrvatske, na kojem su osvojile dvije zlatne i dvije srebrne medalje.

Ritmičarke Gimnastičkog kluba Vindija sudjelovale su na 26. višebojskom Prvenstvu Hrvatske za A program, na kojem je nastupilo 40 ponajboljih hrvatskih ritmičarki.

U najbrojnijoj konkurenciji juniorki, među 17 ritmičarki iz osam klubova, iako najmlađa, Tamara Artić je zahvaljujući svojem ponajboljem nastupu u ovoj godini osvojila prvo mjesto i naslov državne prvakinje. U kategoriji kadetkinja nastupila je Lara Domislović te unatoč pauzi od četiri mjeseca zbog ozljede, uspjela osvojiti treće mjesto.

U Zagrebu na prvom kolu Kupa Hrvatske – regije Sjever nastupile su Varaždinke koje se natječu u B programu. U kategoriji juniorki Kaja Bobek osvojila je drugo mjesto, a Leona Pretković četvrto. U kategoriji kadetkinja Elena Košćak osvojila je prvo mjesto, a Sara Crnčec drugo, dok je u kategoriji mini Paulina Tomašković uvjerljivo osvojila prvo mjesto.