SJAJAN USPJEH Članovi AK Koprivnica s natjecanja se vratili s medaljama i peharima

Natjecali su se u brojnim disciplinama, a u nekima ostvarili odlične rezultate.

U Varaždinu je 1. rujna održano 5. kolo Hrvatskog atletskog saveza, na kojemu su nastupali i članovi Atletskog kluba Koprivnice predvođeni trenerom Tihomirom Bebekom. Natjecali su se u brojnim disciplinama, a u nekima ostvarili odlične rezultate.

Tako je 3. mjesto u 60 metara visokog starta zauzela Dora Lovrinović, u disciplini skoka u dalj 4. mjesto pripalo je Ivani Cenko, a osim toga, osvojila je i 2. mjesto u bacanju Vortexa 130 grama.

Lukas Petrić osvojio je 5. mjesto u skoku u dalj, 3. mjesto Josipa Mikulec za bacanje kugle, 1. mjesto Jakov Jurić za bacanje vortexa 130 grama, 3. mjesto Tea Šaško skok u vis starijih kadetkinja.

Tena Šaško osvojila je 2. mjesto u utrci starijih kadetkinja na 600 metara, 2. mjesto Albert Rušak osvojio je u utrci na 1500 metara, a 3. mjesto u disciplini bacanja koplja.  U ekipnom poretku Limačica AK Koprivnica je zauzela sjajno 2. mjesto.