SJAJAN USPJEH Plivači RK Šoderice osvojili brojne medalje u daljinskom plivanju perajama

U disciplini 3100 metara Mihael Šestak je briljirao osvojivši dva zlata za osvojeno prvo mjesto u kategoriji juniora i apsolutno s vremenom 26:01:00.

U subotu 15. lipnja u Sisku je održano 2. kolo Kupa Hrvatske u daljinskom plivanju perajama.

RK Šoderica predstavljali su Mihael Šestak, Jakov Buhinjak, Tristan Horvat, Leo Bradić, Tin Terščec, Marin Sabol, Paula Radotović, Rea Vuk i Alanna Štefanec.

Ekipa je osvojila mnoštvo medalja, a izvrsni rezultati motivacija su im za uvod u sezonu daljinskog plivanja perajama.