ŠOKANTNA UTAKMICA U GORICI Slaven Belupo imao bod u rukama, ali…

Ipak, Sertićeva momčad ponovno je pokleknula u samom finišu utakmice i u Koprivnici se vraća bez bod(ova).

Slavlje nogometaša Slavena Belupa nije dugo trajalo u Velikoj Gorici // Foto: NK Slaven Belupo

Slaven Belupo poražen je u 29. kolu Prve HNL na gostovanju kod Gorice rezultatom 4:3.

Zwolinski je domaćinu pobjedu donio u 90. minuti.

Poveli su Farmaceuti u 9. minuti preko Krstanovića, ali Gorica u 22. minuti izjednačava. Gol je zabio Ndiaye.

U 34. minuti već je 2:1, a strijelac je bio Lovrić s bijele točke. Samo četiri minute kasnije Dvorneković je povisio na 3:1.

Slaven Belupo vratio se u igru u 62. minuti kada autogol zabija Suk, a stvari je na početak vratio Krstanović u 86. minuti igre.

Ipak, Sertićeva momčad ponovno je pokleknula u samom finišu utakmice i u Koprivnici se vraća bez bod(ova). Ostaje velika žal jer su Farmaceuti imali kroz utakmica još nekoliko izrazito dobrih prilika za pogodak.

14. travanj 2019. – 29. kolo Hrvatski Telekom Prve lige
Velika Gorica, Gradski stadion

HNK Gorica – NK Slaven Belupo 4:3 (3:1)

HNK Gorica: Kahlina – Mtchedlishvili, Čagalj, Jovičić, Čabraja – Suk, Marina – Dvorneković (od 65. Maslowski), Mathieu (od 88. Ljubisavljević), Lovrić – Ndiaye (od 73. Zwolonski) . Trener: Sergej Jakirević.

NK SLAVEN BELUPO: Filipović – Karamarko, Nowak (od 83. Mladen), Međimorec, Delić – Puclin, Plantak (od 60. Doležal), Čanađija, Menalo (od 60. Dolček) – Krstanović, Lima. Trener: Ivica Sertić.

Suci: Mario Zebec (Cestica), Ivica Modrić (Zagreb) i Kristijan Novosel (Valpovo)

Četvrti sudac: Zdenko Lovrić (Đakovo)

Delegat: Tihomir Čalić (Marčani)

Kontrolor: Šime Vukić (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Krstanović 9′, 1:1 Ndiaye 22′, 2:1 Lovrić 34′, 3:1 Dvorneković 38′, 3:2 Suk (ag) 62′, 3:3 Krstanović 86′, 4:3 Zwolinski 90′

Žuti karton: Čagalj 68′, Suk 79′ (Gorica); Delić 34′, Puclin 74′, Doležal 79′, Mladen 87′ (Slaven Belupo)