ŠPANCIRFEST Posljednji dan fantastične manifestacije, zvijezde večeri su Silente i 4 tenora

U nastavku evo satnice i programski sadržaji za NEDJELJU, 1 .rujna (detaljnije o programima na poveznici)

Foto: studio VIPRO

Varaždin i brojni njegovi gosti došpancirali su do posljednjeg dana ovogodišnjeg Špancirfesta. U sve dane Varaždince je poslužilo lijepo vrijeme, a tako će biti i danas. Programi se održavaju tijekom cijelog dana, a veliko finale slijedi u večernjim satima uz ponovo atraktivne koncerte.

Izdvajamo gostovanje grupe Silente na PAN pozornici kod Starog grada te koncert 4 tenora na pozornici Vile Bedeković. Podsjećamo, u tenorima pjeva i Filip Hozjak iz Preloga koji je s 4 tenora ovog ljeta oduševio Preložane na programu Opera pod zvijezdama.

U nastavku evo satnice i programski sadržaji za NEDJELJU, 1 .rujna
(detaljnije o programima na poveznici)

PROGRAM ZA DJECU
10:00 – 13:00 – KLIKERovi mali dizajneri – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 20:00 – Vindiland – kod Starog grada
10:00 – 13:00 – Špancirski laboratorij – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Glina – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Slamonija – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Makeover – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – PET flora – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 13:00 – Slackline – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – KLIKERovi mali dizajneri – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – DJ DSimplify + gosti iznenađenja – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Slamonija – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Špancirski laboratorij – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – PET flora – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Makeover – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Glina – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 19:00 – Slackline – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 17:00 – Uspavanke za bebe i njihove odrasle – Park kreative – Habdelićeva ulica
17:00 – 19:00 – Gumi-gumi – Park kreative – Habdelićeva ulica
19:00 – 21:00 – Pjeva mi se pjesma + Završni Party (Poco Loco DJ Crew) – Park kreative – Habdelićeva ulica

ULIČNI PROGRAM
09:00 – 23:59 – Universe Show – Kapucinski trg
10:00 – 11:00 – RICICLATO CIRCO MUSICALE – Franjevački trg – Grgur Ninski
10:30 – 11:10 – JOHNman – Living Doll Performer – Franjevački trg – City centar
11:00 – 11:45 – ELECTRO BAROQUE – Franjevački trg – City centar
17:30 – 18:30 – Gitaristi DND-a i gosti – Trg slobode
17:30 – 18:10 – JOHNman – Living Doll Performer – Franjevački trg – City centar
18:30 – 19:15 – ELECTRO BAROQUE – Franjevački trg – Grgur Ninski
19:30 – 20:30 – RICICLATO CIRCO MUSICALE – Franjevački trg – Grgur Ninski
21:00 – 21:40 – LAS CALAVERAS – Trg kralja Tomislava – Korzo

RADIONICE
16:00 – 17:00 – LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim instrumentima: ukulele – Varaždinska kuća
8:00 – 19:00 – RICARDO LUQUE – Masterclass radionica – vokalna klinika – Varaždinska kuća

GLAZBENI PROGRAM
19:00 – 20:00 – Salsa vibes by PK D&D – Trg kralja Tomislava – Korzo
20:00 – 21:30 – MAYALES – Kvart – Stari grad
20:00 – 21:30 – RICARDO LUQUE & AMIGOS – Trg kralja Tomislava – Korzo
20:30 – 22:00 – Četiri tenora i Centar tradicijske kulture – Vila Bedeković
22:00 – 23:30 – Silente – PAN pozornica – Stari grad
22:00 – 23:59 – DJ – Trg Miljenka Stančića

Ne propustite: