ŠTETA, BAŠ ŠTETA Podravkašice vodile Ferencvaros i +3, ali nisu uspjele izdržati u Mađarskoj

U redovima Koprivničanki najefikasnije su bile Milosavljević s osam, Stanko sa sedam i Debelić s pet pogodaka.

Rukometašice Podravke Vegete u trećem kolu Lige prvakinja poražene su u Mađrskoj rezultatom 37:31.

Domaći Ferencvaros ima sreće da se na poluvrijeme otišlo s neodlučenim ishodom (17:17) jer su igračice Zlatka Saračevića odlično igrale, ali nisu to uspjele kapitalizirati vodstvom od nekoliko pogodaka razlike, iako su u jednom trenutku imale +3.

U nastavku susreta probudile su se Mađarice, imale su nakon još jednog perioda od igre gol za gol, napravile su + 6 i otišle na nedostižnu prednost.

– Svaki gol nam je život – rekao je pred kraj utakmice svojim curama Saračević.

Na žalost, na kraju osjetna prednost za Ferencvaros, ali što je tu je.

Podravkašice u idućem kolu ponovno igraju s Mađaricama, ali na domaćem terenu koji se pokazao vrućim u pobjedi protiv snažnog norveškog Vipersa. Utakmica se igra 2. studenog u 18 sati.

Podravka nakon tri utakmice ima dva osvojena boda, kao i Ferencvaros.