Stojanović peta kod mlađih kadetkinja, Šaš igrala protiv starijih

Uz Nušu na ovome natjecanju nastupila je i Stella Šaš te je u konkurenciji starijih igračica osvojila vrlo dobro deveto mjesto.

Ilustracija // Foto: pixabay.com

Članica Stolnoteniskog kluba Koprivnica Nuša Stojanović osvojila je odlično peto mjesto na prvom TOP 12 turniru Hrvatskog stolnoteniskog saveza koji se ovoga vikenda održao u Varaždinu.

Nuša Stojanović // Foto: stk-koprivnica.hr

Nuša je na ovome turniru nastupila kao sedma na državnoj rang listi, a pobijedila je drugu i treću nositeljicu što joj u konačnici nije bilo dovoljno za postolje. Natjecanje je završila s omjerom od sedam pobjeda i četiri poraza.

Na poziv trenera reprezentacije nastupila je i Stella Šaš. Ona je u konkurenciji i do dvije godine starijih igračica osvojila deveto mjesto, upisavši dvije pobjede i devet poraza.

Sljedeći turnir Hrvatskog stolnoteniskog saveza održat će se 14. i 15. siječnja u Koprivnici.