STRELJAŠTVO Podravkaši treći u polufinalu Kupa, Ivana Babić najbolja seniorka

Strijelci Streljačkog športskog kluba Podravka sudjelovali su u disciplini ISSF zračnog pištolja za seniore i ISSF zračne puške za seniorke.

Ivana Babić (u sredini) // Foto: SŠK Podravka

Na streljani u Čakovcu održano je polufinale Kupa Hrvatskog streljačkog saveza u gađanju ISSF zračnim oružjem.

U konkurenciji seniorskih ekipa ISSF zračnim pištoljem ekipa S.Š.K. Podravka u sastavu Marin Mlinarić, Ivan Kolar i Matija Čokonaj otpucala je 1617 krugova osvojivši treće mjesto iza prvoplasirane ekipe Alzas koja je otpucala 1667 krugova i drugoplasirane ekipe Sloboda koja je otpucala 1644 kruga.

Ekipa SŠK Podravke // Foto: SŠK Podravka

U pojedinačnom plasmanu seniora zračnim pištoljem Ivan Kolar zauzeo je šesto mjesto sa 550 otpucanih krugova, a Matija Čokonaj sa 539 krugova plasirao se na deseto mjesto. Marin Mlinarić otpucao je 528 krugova plasiravši se na trinaesto mjesto.

U konkurenciji seniorki, u disciplini ISSF zračna puška, Ivana Babić osvojila je prvo mjesto sa 409,2 otpucana kruga ispred drugoplasirane Tanje Perec koja je otpucala 407,8 krugova i trećeplasirane Vide Puškadija sa 404,6 otpucana kruga. (Renato Kovačić)