SVE NA JEDNOM MJESTU Diljem Podravine i Prigorja zanimljive nogometne utakmice

Pogledajte raspored...

Ilustracija // Foto: Luka Krušec

U nedjelju poslijepodne bit će i više nego zanimljivo u županijskim ligama Podravine i Prigorja.

23 18.05.2019 17:00 Koprivnica Miklinovec – Lipa 2:0
23 19.05.2019 10:30 Kunovec Bratstvo – Kalinovac 5:0
23 19.05.2019 17:00 Novigrad Podravski Drava NP – Graničar L -:-
23 18.05.2019 17:00 Ždala Prekodravac – Tomislav D 3:1
23 19.05.2019 17:00 Koprivnički Ivanec Sloga – Mladost Molve -:-
23 18.05.2019 17:00 Koprivnica Tehnika – Osvit 2:1
23 19.05.2019 17:00 Imbriovec Borac – Tomislav Radnik -:-
1. Tomislav D 23 18 2 3 70 25 +45 56
2. Bratstvo 23 14 2 7 72 32 +40 44
3. Borac 22 13 4 5 77 27 +50 43
4. Tomislav Radnik 22 13 1 8 37 29 +8 40
5. Osvit 23 12 2 9 43 39 +4 38
6. Tehnika 23 10 5 8 29 31 -2 35
7. Lipa 23 10 5 8 28 32 -4 35
8. Drava NP 22 9 5 8 34 35 -1 32
9. Graničar L 22 9 3 10 35 41 -6 30
10. Miklinovec 23 7 5 11 23 37 -14 26
11. Mladost Molve 22 6 6 10 26 45 -19 24
12. Prekodravac 23 6 3 14 36 58 -22 21
13. Kalinovac 23 3 5 15 20 64 -44 14
14. Sloga 22 3 2 17 14 49 -35 11

DRUGA ŽNL

23 19.05.2019 17:00 Reka Reka – Prugovac -:-
23 19.05.2019 17:00 Sigetec Mladost S – Omladinac -:-
23 19.05.2019 17:00 Gola Fugaplast – Rudar G -:-
23 19.05.2019 17:00 Mokrice Miholečke Hrvatski bojovnik – Podravec -:-
23 19.05.2019 17:00 Koprivnički Bregi Mladost KB – Viktorija -:-
23 19.05.2019 17:00 Koprivnica Močile – Panonija -:-
Starigrad slobodan
1. Mladost S 21 17 2 2 65 20 +45 53
2. Panonija 21 14 4 3 58 18 +40 46
3. Viktorija 21 13 4 4 53 21 +32 43
4. Močile 22 12 3 7 59 34 +25 39
5. Starigrad 22 11 6 5 52 37 +15 39
6. Hrvatski bojovnik 22 8 6 8 50 36 +14 30
7. Mladost KB 22 9 3 10 33 37 -4 30
8. Omladinac 21 7 3 11 29 52 -23 24
9. Fugaplast 21 6 4 11 29 46 -17 22
10. Rudar G 21 4 7 10 35 40 -5 19
11. Reka 21 5 4 12 40 55 -15 19
12. Podravec 21 5 3 13 41 61 -20 18
13. Kalnik (-1) 13 5 0 8 24 51 -27 14
14. Prugovac (-1) 21 3 3 15 12 72 -60 11

TREĆA ŽNL

23 19.05.2019 17:00 Gornja Rijeka Gornja Rijeka – Drava PS -:-
23 19.05.2019 17:00 Mičetinac Mičetinac – Ratar -:-
23 19.05.2019 17:00 Carevdar Mladost C – Sokol -:-
23 19.05.2019 17:00 Podravska Selnica Drava – Rudar B -:-
23 19.05.2019 17:00 Pustakovec Jedinstvo – Čvrstec -:-
23 19.05.2019 17:00 Novo Virje Graničar NV – GOŠK -:-
23 19.05.2019 17:00 Subotica Podravska Sabarija – Zagorec -:-
1. Drava PS 22 20 1 1 105 21 +84 61
2. Gornja Rijeka 22 14 2 6 47 26 +21 44
3. Mičetinac 22 12 4 6 50 36 +14 40
4. Sabarija 22 12 2 8 50 41 +9 38
5. Čvrstec (-1) 22 12 2 8 53 36 +17 37
6. Sokol 22 9 6 7 46 31 +15 33
7. Graničar NV 22 10 3 9 38 39 -1 33
8. Ratar 22 8 3 11 43 42 +1 27
9. GOŠK 22 8 3 11 35 48 -13 27
10. Mladost C 22 8 3 11 36 59 -23 27
11. Zagorec 22 8 2 12 31 47 -16 26
12. Jedinstvo 22 6 2 14 34 59 -25 20
13. Rudar B 22 5 4 13 32 53 -21 19
14. Drava 22 3 1 18 29 91 -62 10

ČETVRTA ŽNL

17 19.05.2019 17:00 Koledinec Jadran-Galeb – Prigorje -:-
17 19.05.2019 17:00 Križevci Radnički – Rasinja -:-
17 19.05.2019 17:00 Gornja Velika Bilogora – Udarnik -:-
17 19.05.2019 17:00 Glogovnica Polet – Mladost VR -:-
17 19.05.2019 17:00 Bočkovec Dragovoljac – Bušpan -:-
1. Rasinja 16 12 2 2 56 18 +38 38
2. Radnički 16 11 2 3 57 18 +39 35
3. Prigorje (-1) 16 12 0 4 43 25 +18 35
4. Dragovoljac 16 10 1 5 45 27 +18 31
5. Udarnik 16 9 2 5 43 28 +15 29
6. Bušpan 16 7 2 7 34 37 -3 23
7. Bilogora 16 4 3 9 27 54 -27 15
8. Mladost VR 16 4 2 10 24 41 -17 14
9. Jadran-Galeb 16 3 1 12 26 39 -13 10
10. Polet (-1) 16 0 1 15 11 79 -68 0
Ne propustite: