SVE NA JEDNOM MJESTU Donosimo vam najnovije službene transfere nogometaša u Podravini i Prigorju

I dalje je u tijeku ljetni prijelazni rok nogometnih klubova u cijeloj Hrvatskoj pa tako i u Podravini i Prigorju.

Ilustracija // Foto: Luka Krušec

I dalje je u tijeku ljetni prijelazni rok nogometnih klubova u cijeloj Hrvatskoj pa tako i u Podravini i Prigorju.

Službeno traje od 15. lipnja, a njegov prvi dio je završio 31. srpnja. U tom razdoblju igrači su mogli lakše promijeniti klub. Postupak promjene je bio taj da je igrač morao preporučeno poštom (recipis) svom matičnom klubu poslati pismenu zamolbu za odlazak iz kluba. Ako prije već nije dobio istupnicu.

Nakon toga, od 1. kolovoza pa sve do 15. listopada igrač se može registrirati samo s istupnicom. Ako je ima kod sebe ili ako mu je dosadašnji klub odluči izdati.

Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije danas je objavio i najnovije službene registracije igrača.

SJEDNICA 16.08.2019.

NK “MLADOST”, CAREVDAR
Matej Dubravec (Mladost, Carevdar) Ivan Radotović (Reka, Reka) 36/1

NK “GOŠK”, GOTALOVO
Matija Kozjak (Rudar, Glogovac) Roberto Gavrić (Špansko, Zagreb) 36/2

NK “SABARIJA”, SUBOTICA PODRAVSKA
Dalibor Oršuš (Reka, Reka) 36/1

NK “GRANIČAR”, NOVO VIRJE
Dominik Odobašić (Graničar, Đurđevac) Dominik Lenardić (Graničar,
Đurđevac) Karlo Carek (Lokomotiva (PGŽ), Rijeka) Marin Odobašić (Graničar,
Đurđevac) Marko Slavić (CROATIA, Grabrovnica) Stjepan Šabarić (Bilogorac,
Šemovci) 36/2

NK “SOKOL”, SOKOLOVAC
Kristijan Bojko (Bilogora, Gornja Velika) Dejan Živković (Rudar, Glogovac)
Nino Adamić (Reka, Reka) Stiven Benčak (Mladost, Carevdar) 36/2

NK “ZAGOREC”, KOPRIVNICA
Valentino Betlehem (Jadran-Galeb, Koledinec) 36/2

NK “GRANIČAR”, LEGRAD
Želimir Mešnjak (Naprijed, Cirkovljan) 36/2

NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Matej Resler (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/9
Martin Miklić 37/1

NK “TOMISLAV”, DRNJE
Arber Mahmuti (Tomislav, Drnje) 36/1
David Majerić (Prigorje Ž, Žerjavinec) Andro Diklić (Zelina, Sveti Ivan Zelina) 36/2

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Dino Vršić (Tehnika Koprivnica, Koprivnica) Ivian Đurić (Tehnika Koprivnica,
Koprivnica) Jakov Katuša (ZADAR S.D.D., Zadar) Fran Požgaj (Sloga,
Koprivnički Ivanec) 36/2
Nikolas Vrban (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/1

NK “JEDINSTVO”, PUSTAKOVEC
Claudio Krčmar (Jadran-Galeb, Koledinec) 36/2

NK “GORNJA RIJEKA”, GORNJA RIJEKA
Martin Nakani (Kalnik, Sveti Petar Orehovec) 36/2

NK “STARIGRAD”, STARIGRAD
Marko Rajn (Starigrad, Starigrad) Krešimir Belčić (Starigrad, Starigrad) 36/1
Damir Bebek (Sloga, Koprivnički Ivanec) 36/2

NK “DRAVA”, NOVIGRAD PODRAVSKI
Dino Dević (Sokol, Sokolovac) Patrik Talaić (Podravac, Virje) Nikola Orejaš
(Sloga, Koprivnički Ivanec) Srećko Mijatović (Miklinovec, Koprivnica) Martin
Škofić (Reka, Reka) Nikola Sabolić (Lipa, Hlebine) Matej Komes (Reka, Reka)
Luka Trnski (Podravac, Virje) 36/2
Marko Blagaj (Radnik Križevci, Križevci) 25-36/2

NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Kristian Petih (Kalinovac, Kalinovac) Tin Juričić (Trnje, Zagreb) 36/2

NK “MLADOST”, SIGETEC
Danijel Đapić (Studentski Grad, Zagreb) Filip Kopun (Ribar K., Končanica) 36/2

NK “MLADOST”, KOPRIVNIČKI BREGI
Zoran Gužvić (Mladost, Carevdar) David Sobota (Miklinovec, Koprivnica)
Mario Kucel (Graničar, Novo Virje) Filip Peroković (Tomislav, Drnje) 36/2
Martin Hadelan (Miklinovec, Koprivnica) 36/1

NK “RADNIČKI”, KRIŽEVCI
Mario Glojnarić (Radnik Križevci, Križevci) Damir Feljak (Radnički, Križevci) 36/1

NK “KALINOVAC”, KALINOVAC
Mateo Vujčić (Graničar, Novo Virje) Neven Golubić (Pitomača, Pitomača)
Pavao Rakitničan (Pitomača, Pitomača) Lovro Račan (Graničar, Đurđevac)
Mario Bartolić (Graničar, Đurđevac) Mario Radelić (Aršanj, Sedlarica) Josip
Gusković (Ponikve, Zagreb) 36/2

NK “RUDAR”, GLOGOVAC
Bojan Virovec (Tehnika Koprivnica, Koprivnica) 36/2

NK “SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC
Dalibor Kovaček (Sloga, Koprivnički Ivanec) Domagoj Kušec (Drava(K),
Kuršanec) Stjepan Mikulinec (Zelina, Sveti Ivan Zelina) 36/2

NK “ČVRSTEC”, SVETI PETAR ČVRSTEC
Dejan Benjak (Tomislav Radnik, Sveti Ivan Žabno) Antonio Jakšinić (Dinamo
P., Predavac) Marin Jakšinić (Dinamo P., Predavac) 36/2

NK “DRAVA”, PODRAVSKE SESVETE
Ivan Presečan (Mladost, Kloštar Podravski) Ivan Kožarić (Mladost, Kloštar
Podravski) Ivan Šegrt (Graničar, Đurđevac) 36/2

NK “HRVATSKI BOJOVNIK”, MOKRICE MIHOLEČKE
Petar Jakopović (Mladost, Carevdar) 36/2

NK “PRUGOVAC”, PRUGOVAC
Marko Keljar (Kalinovac, Kalinovac) Zdenko Lončarek (Suhopolje, Suhopolje) 36/2

NK “RUDAR”, BOTINOVEC
Kristian Paluca (FC Iliria, -) Frrok Domgjoni (FC Vellaznimi, Gjakova, -) 36/10

NK “MOČILE”, KOPRIVNICA
Robert Krčmar (Sloga, Koprivnički Ivanec) 36/2

NK “PANONIJA”, PETERANEC
Toni Blažek (Tehnika Koprivnica, Koprivnica) 36/2

NK “REKA”, REKA
Matija Pintarić (Starigrad, Starigrad) 36/2

NK “OSVIT”, ĐELEKOVEC
Boris Robotić (Sokol, Sokolovac) 36/2

NK “MLADOST”, KLOŠTAR PODRAVSKI
Josip Blažic (Bjelovar, Bjelovar) Alen Topalović (Tomislav B., Berek) Dominik
Marjanović (Trešnjevka, Zagreb) Vjekoslav Belobrk (Graničar Đ, Đurđevac) 36/2

NK “PODRAVEC”, TORČEC
Ivan Fonjak (Tomislav, Drnje) 36/1
Edin Tuzlić (Lipa, Hlebine) Goran Petrić (GOŠK, Gotalovo) 36/2

NK “MIKLINOVEC”, KOPRIVNICA
Luka Bašić (Concordia, Zagreb) Marko Kovačević (Croatia, Hrastje) Nikola
Đurec (Reka, Reka) 36/2

ŽNK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Sara Fanton (Podravina 02, Ludbreg) Lucija Lončarić (Podravina 02, Ludbreg) 36/2

NK “TEHNIKA KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Juraj Aščić (Starigrad, Starigrad) Jan Tot (Starigrad, Starigrad) Karlo Tratnjak
(Starigrad, Starigrad) Bruno Paska (Starigrad, Starigrad) Patrik Valent
(Starigrad, Starigrad) Jan Draženović (Starigrad, Starigrad) Karlo Ferčec
(Starigrad, Starigrad) Loris Gregl (Starigrad, Starigrad) Ivano Popijač
(Starigrad, Starigrad) Roko Šostarić (Starigrad, Starigrad) Vito Pehnec
(Starigrad, Starigrad) Karlo Koštarić (Starigrad, Starigrad) Luka Novak
(Starigrad, Starigrad) Jan Kobor (Starigrad, Starigrad) Lovro Medvarić
(Starigrad, Starigrad) Lucas Bobovec (Starigrad, Starigrad) Marko Ban
(Starigrad, Starigrad) Kristiano Kovačević (Starigrad, Starigrad) Niko
Jerčinović (Starigrad, Starigrad) Marko Maček (Starigrad, Starigrad) Dorijan
Skelin (Starigrad, Starigrad) Pavao Bunić (Starigrad, Starigrad) Fran Tot
(Starigrad, Starigrad) Noa Pozder (Starigrad, Starigrad) Fran Skelin (Starigrad,
Starigrad) Nikola Vlahović (Starigrad, Starigrad) Marko Kozjak (Rudar G,
Glogovac) Leon Danijel Bugarin (Starigrad, Starigrad) Dino Karas (Starigrad,
Starigrad) Josip Sušilović (Starigrad, Starigrad) Borna Blažeković (Starigrad,
Starigrad) Teo Kiš (Starigrad, Starigrad) Fran Grošek (Starigrad, Starigrad)
David Jelak (Starigrad, Starigrad) Dani Canjuga (Starigrad, Starigrad) Lukas
Lončar (Starigrad, Starigrad) David Mikulec (Starigrad, Starigrad) Karlo Rajn
(Starigrad, Starigrad) Jan Valent (Starigrad, Starigrad) Leon Cvrtila (Starigrad,
Starigrad) Borna Baltić (Starigrad, Starigrad) Luka Bukvić (Starigrad,
Starigrad) 36/2

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 14.08.2019.

NK “RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI
Mario Martić jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Ante Jeličić jer odlazi na područje drugog saveza.

SJEDNICA 16.08.2019.

NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
David Gilanj jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “BUŠPAN”, KOZAREVAC
Neven Janči jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “PODRAVEC”, TORČEC
Darijo Starjački jer odlazi na područje drugog saveza.
Tomislav Skender jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “PRUGOVAC”, PRUGOVAC
Matija Veličan jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “PREKODRAVAC”, ŽDALA
Hrvoje Topić jer odlazi na područje drugog saveza.

SJEDNICA 19.08.2019.

NK “RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI
Dejan Švogor jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Dario Čanađija jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “GOŠK”, GOTALOVO
Matej Kekelj jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “POLET”, GLOGOVNICA
Danijel Radaković jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Kristijan Gazilj jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “TEHNIKA KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Lucas Guilherme Silva de Mendonca jer odlazi u inozemstvo.

NK “MLADOST”, VELIKI RAVEN
Andrej Pupić jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “RADNIČKI”, KRIŽEVCI
Valentino Miklečić jer odlazi na područje drugog saveza.

SJEDNICA 20.08.2019.

NK “KALINOVAC”, KALINOVAC
Robert Begić jer odlazi na područje drugog saveza.
Mario Matasić jer odlazi na područje drugog saveza.

Registracija ugovora – 19.08.2019.

NK “PODRAVAC”, VIRJE i trener Knapić Valentin zaključili ugovor o treniranju do 30.06.2020.

Registracija sporazuma o ustupanju – 16.08.2019.

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA, NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC i igrač Resler Matej zaključili sporazum o ustupanju do 14.06.2020.

Raskidi ugovora – 19.08.2019.

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA i igrač Čanađija Dario raskinuli su sporazumno ugovor o profesionalnom igranju broj 6/2019 od 04.02.2019.

Raskidi ugovora – 20.08.2019.

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA i igrač Plantak Karlo raskinuli su sporazumno ugovor o profesionalnom igranju broj 4/2019 od 25.01.2019.

Više transfera, koji su već ranije realizirani, možete pogledati u nastavku…

SVE NA JEDNOM MJESTU Ovo su najnoviji službeni transferi nogometaša u Podravini i Prigorju

Ne propustite: