SVE NA JEDNOM MJESTU Ovo su najnoviji službeni transferi nogometaša u Podravini i Prigorju

Puno je igrača promijenilo klubove, puno...

Ilustracija // Foto: Luka Krušec

I dalje je u tijeku ljetni prijelazni rok nogometnih klubova u cijeloj Hrvatskoj pa tako i u Podravini i Prigorju.

Službeno traje od 15. lipnja, a njegov prvi dio je završio 31. srpnja. U tom razdoblju igrači su mogli lakše promijeniti klub. Postupak promjene je bio taj da je igrač morao preporučeno poštom (recipis) svom matičnom klubu poslati pismenu zamolbu za odlazak iz kluba. Ako prije već nije dobio istupnicu.

Nakon toga, od 1. kolovoza pa sve do 15. listopada igrač se može registrirati samo s istupnicom. Ako je ima kod sebe ili ako mu je dosadašnji klub odluči izdati.

Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije danas je objavio i najnovije službene registracije igrača.

SJEDNICA 09.08.2019.

NK “MLADOST”, CAREVDAR
Nikola Ostojčić (Sokol, Sokolovac) Mario Bradić (Viktorija, Vojakovac) 25-36/2

NK “GOŠK”, GOTALOVO
Matija Gostrec (Špansko, Zagreb) 36/2

NK “SABARIJA”, SUBOTICA PODRAVSKA
Siniša Bogdan (Reka, Reka) 36/1
Davor Vuk (Gora, Globočec L.) 25-36/2

NK “FUGAPLAST”, GOLA
Damir Sočev (Prekodravac, Ždala Matej Sršić (Mladost, Koprivnički Bregi)) 36/2
Mislav Matijević (Dubravčan, Donja Dubrava) 36/2

NK “MLADOST”, VELIKI RAVEN
Bojan Pečnik Dario Štefun 37/1

ŽNK “KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Valentina Županić (Graničar, Đurđevac) 36/2

NK “TOMISLAV RADNIK”, SVETI IVAN ŽABNO
Ivan Valec (Mladost, Carevdar) Ivan Sokač (Ratar, Miholec) 25-36/2
Dorijan Vrtar (Vrbovec, Vrbovec) 36/2
Karlo Nerendić (Tomislav Radnik, Sveti Ivan Žabno) 36/1

NK “SOKOL”, SOKOLOVAC
Tihomir Krznarić (Mladost Molve, Molve) 36/2
Nenad Farkaš (Sokol, Sokolovac) 36/1

NK “ZAGOREC”, KOPRIVNICA
Kristijan Sočev (Rudar B, Botinovec) Filip Martinčić (Tomislav, Drnje) 36/2
Dario Ratković (Zagorec, Koprivnica) 36/1

NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Gordan Pecikozić Kan Raknić Jan Raknić 37/1
Tomislav Bušetinčan (Mladost, Kloštar Podravski) Lovro Vedriš (Pitomača,
Pitomača) Eduard Kaić (Slaven Belupo, Koprivnica) Frano Ban (Mladost,
Kloštar Podravski) 36/2

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Kristijan Ognjenović (Mladost (Čač), Čačinci) Dominik Nemčić (Starigrad,
Starigrad) Bruno Čovo (Osijek s.d.d., Osijek) Leo Andrašić (Starigrad,
Starigrad) Karlo Stančin (Podravina, Ludbreg) Marko Čovo (Dugopolje,
Dugopolje) Dino Špoljarić (Podravina, Ludbreg) Hrvoje Kudumija (Tehnika
Koprivnica, Koprivnica) 36/2
Leo Martinković (Dinamo (A), Apatija) 36/1

NK “BRATSTVO”, KUNOVEC
Serafin Palić (SK Unterschutzen, -) 36/10

NK “FERDINANDOVAC”, FERDINANDOVAC
Patrick Popec (Mladost Molve, Molve) Luka Turković (Graničar, Đurđevac)
Filip Škaro (Pitomača, Pitomača) Igor Šikljan (Graničar, Novo Virje) Siniša
Đipalo (Bjelovar, Bjelovar) 36/2
Filip Aleksa Luka Širec Goran Kutičić Zoran Peršić Rok Fuček Marko Pantelić
Ozren Bačić Kovačev Filip Jakupović 37/1

NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Ivan Kolaric (Mičetinac, Mičetinac) 36/2

NK “MLADOST”, SIGETEC
Marko Karas (Studentski Grad, Zagreb) 36/2

NK “RADNIČKI”, KRIŽEVCI
Nikica Milić (Dragovoljac, Bočkovec) 36/2

NK “RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI
Lucijan Večenaj (Viktorija, Vojakovac) Milan Mišir (Tomislav Radnik, Sveti Ivan
Žabno) Mihael Mačković (Zelina, Sveti Ivan Zelina) Tomislav Borovčak (Zelina,
Sveti Ivan Zelina) Florijan Ovčar (Zelina, Sveti Ivan Zelina) 36/2
Miloš Radonjić (FK Hajduk, Bar, -) 36/10

NK “BILOGORA”, GORNJA VELIKA
Antonio Pintarić (Sokol, Sokolovac) 36/2

NK “PODRAVAC”, VIRJE
Luka Mikor (Borac, Imbriovec) 36/2
Leo Kovačić (ASK Jabing, -) 36/10
Lovro Gerić 37/1

NK “KALINOVAC”, KALINOVAC
Nino Šehić (Graničar, Đurđevac) 36/2

NK “UDARNIK”, ZABLATJE
Mihael Marčec (Bukovčan 27, Mali Bukovec) 36/2

NK “ČVRSTEC”, SVETI PETAR ČVRSTEC
Marko Obajgor 37/1
Martin Kranjec (Graničar, Novo Virje) 36/1
Matija Ištvanović (Vrbovec, Vrbovec) Josip Kolarić (Viktorija, Vojakovac) Luka
Fišer (Tomislav Radnik, Sveti Ivan Žabno) Vjekoslav Vrtarić (Croatia, Nova
Kapela) 36/2

NK “DRAVA”, PODRAVSKE SESVETE
Josip Šerbeđija (Bratstvo, Gornje Bazje) Antonio Pintarić (Bratstvo, Gornje
Bazje) Luka Bratanović (Bratstvo, Gornje Bazje) Matej Bratanović (Bratstvo,
Gornje Bazje) Tihomir Tenjeri (Mladost KP, Kloštar Podravski) Luka Vlašić
(Bratstvo, Gornje Bazje) Mateo Ščavničar (Bratstvo, Gornje Bazje) Marko Šegrt
(Bratstvo, Gornje Bazje) Luka Bratanović (Bratstvo, Gornje Bazje) Matija
Posavec (Bratstvo, Gornje Bazje) 36/2

NK “LIPA”, HLEBINE
Filip Šokec (GOŠK, Gotalovo) Ivan Ritoša (Sloga, Koprivnički Ivanec) Mislav
Mustač (Panonija, Peteranec) Edin Tuzlić (Zagorec, Koprivnica) 36/2

NK “RUDAR”, BOTINOVEC
Patrik De Conti (Bratstvo, Kunovec) Milan Medved (Tehnika Koprivnica,
Koprivnica) 36/1
Ivica Tubanović (Bratstvo, Kunovec) Dubravko Strnad (Bratstvo, Kunovec)
Renato Besten (Sabarija, Subotica Podravska) Emanuel Mesar (Bratstvo,
Kunovec) 36/2

NK “OMLADINAC”, HEREŠIN
Dominik Špernjak Božidar Šurlović 37/1
Matija Gašparić (Slaven Belupo, Koprivnica) Lovro Priselec (Starigrad,
Starigrad) 36/2
Matija Huđek (Omladinac, Herešin) Matija Hudinčec (Slaven Belupo,
Koprivnica) Karlo Đurđ (Slaven Belupo, Koprivnica) 36/1

NK “MIČETINAC”, MIČETINAC
Matija Posavec (Drava, Podravske Sesvete) Marko Imbriša (Prugovac,
Prugovac) Matija Krstić (Kalinovac, Kalinovac) Damir Skukan (Drava NP,
Novigrad Podravski) 36/2

NK “MIKLINOVEC”, KOPRIVNICA
Endi Napan (Podravac, Virje) 36/2

ŽNK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Iva Jušta 37/1
Dajana Peleš 36/2

NK “TEHNIKA KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Josip Salajec (Podravina, Ludbreg) Stjepan Šantek (Tomislav Radnik, Sveti
Ivan Žabno) Tomislav Vrbančić (Tomislav Radnik, Sveti Ivan Žabno) Filip
Lovković (Starigrad, Starigrad) Domagoj Tušek (Standard, N.Šarovka) 36/2
Marko Švagelj (SC Loipersdorf – Kitzladen, Burgenland) 36/10

SJEDNICA 12.08.2019.

NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Božo Mikulić (HNK Hajduk š.d.d., Split) 36/9
Karlo Lulić (KVRS Waasland – SK Beveren, -) 36/11

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 07.08.2019.

NK “TEHNIČAR”, CVETKOVEC
Leon Milner jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “DRAVA”, PODRAVSKE SESVETE
Željko Aubelj jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “JADRAN-GALEB”, KOLEDINEC
Vedran Hlebar jer odlazi na područje drugog saveza.

SJEDNICA 08.08.2019.

NK “TOMISLAV RADNIK”, SVETI IVAN ŽABNO
Marko Cmrk jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “MLADOST”, KLOŠTAR PODRAVSKI
Dean Klemen jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “TEHNIKA KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Fran Pintarić jer odlazi na područje drugog saveza.

SJEDNICA 09.08.2019.

NK “PRUGOVAC”, PRUGOVAC
Marko Bugarinović jer odlazi na područje drugog saveza.
David Bugarinović jer odlazi na područje drugog saveza.
Marino Bugarinović jer odlazi na područje drugog saveza.

SJEDNICA 12.08.2019.

NK “PRUGOVAC”, PRUGOVAC
Branko Škafar jer odlazi na područje drugog saveza.

SJEDNICA 13.08.2019.

NK “GRANIČAR”, NOVO VIRJE
Ivan Slaviček jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “MIČETINAC”, MIČETINAC
Mihael Mihalić jer odlazi na područje drugog saveza.

NK “PRUGOVAC”, PRUGOVAC
Nenad Gašparić jer odlazi na područje drugog saveza.

Više transfera, koji su već ranije realizirani, možete pogledati u nastavku…

SVE NA JEDNOM MJESTU Imamo i najnovije službene transfere nogometaša u Podravini i Prigorju

Ne propustite: