SVE NA JEDNOM MJESTU Počinje drugi dio sezone u međimurskim nogometnim ligama

Puno je transfera bilo u ovom prijelaznom roku i već na početku nastavka prvenstva vidjet će se tko je pogodio s pojačanjima, a tko nije...

Detalj s utakmice Dubravčana i Centrometala // Foto: Facebook NK Dubravčan Donja Dubrava

Vrlo rano započinje drugi dio sezone u Prvoj i dvjema Druge međimurske nogometne lige. Dobre vremenske prilike očito su uradile svoje i nogometno ludilo može početi.

Puno je transfera bilo u ovom prijelaznom roku i već na početku nastavka prvenstva vidjet će se tko je pogodio s pojačanjima, a tko nije.

PRVA MEĐIMURSKA LIGA

16 01.03.2020 15:00 Jurovec Bratstvo (J) – BSK -:-
16 01.03.2020 15:00 Goričan Trnava – Sloga(Š) -:-
16 29.02.2020 15:00 Podturen Podturen – Naprijed -:-
16 01.03.2020 15:00 Mala Subotica Spartak – Hodošan -:-
16 01.03.2020 15:00 Kotoriba Graničar(K) – Kraljevčan 38 -:-
16 01.03.2020 15:00 Oporovec Galeb – Centrometal -:-
16 01.03.2020 15:00 Donja Dubrava Dubravčan – Jedinstvo(GM) -:-
16 01.03.2020 15:00 Trnovec Trnovec – Polet(P) -:-

LJESTVICA

1. Centrometal 15 10 3 2 35 14 +21 33
2. Dubravčan 15 9 3 3 31 23 +8 30
3. Polet(P) 15 9 1 5 45 32 +13 28
4. Graničar(K) 15 9 1 5 32 26 +6 28
5. BSK 15 6 6 3 28 25 +3 24
6. Hodošan 15 8 0 7 28 27 +1 24
7. Bratstvo (J) 15 6 5 4 41 34 +7 23
8. Trnava 15 7 1 7 17 20 -3 22
9. Jedinstvo(GM) 15 5 5 5 28 26 +2 20
10. Sloga(Š) 15 6 1 8 35 37 -2 19
11. Podturen 15 6 1 8 23 32 -9 19
12. Trnovec 15 5 3 7 19 21 -2 18
13. Naprijed 15 5 2 8 32 37 -5 17
14. Galeb 15 4 3 8 26 27 -1 15
15. Spartak 15 4 1 10 23 40 -17 13
16. Kraljevčan 38 15 2 2 11 15 37 -22 8

DRUGA MEĐIMURSKA LIGA – SKUPINA A

16 01.03.2020 15:00 Štefanec Jadran – ČSK -:-
16 01.03.2020 15:00 Orehovica Croatia – Omladinac(DS) -:-
16 01.03.2020 15:00 Donji Vidovec Vidovčan – Draškovec -:-
16 01.03.2020 15:00 Donji Mihaljevec Drava(DM) – Borac PMP -:-
16 29.02.2020 15:00 Preseka Bratstvo (P) – Budućnost(P) -:-
16 01.03.2020 15:00 Donji Hrašćan Borac (DH) – NŠ Međimurje-Čakovec -:-
16 01.03.2020 15:00 Dekanovec Mladost(D) – Mladost(I) -:-

LJESTVICA

1. Draškovec 14 11 2 1 48 9 +39 35
2. Jadran 14 11 0 3 29 13 +16 33
3. Vidovčan 14 10 1 3 45 20 +25 31
4. Omladinac(DS) 14 9 1 4 27 25 +2 28
5. Croatia 14 8 3 3 31 12 +19 27
6. ČSK 14 7 4 3 38 21 +17 25
7. Budućnost(P) 14 8 0 6 28 23 +5 24
8. Drava(DM) 14 7 1 6 31 24 +7 22
9. Mladost(D) 14 6 3 5 22 20 +2 21
10. Radnički 14 3 4 7 20 24 -4 13
11. Borac PMP 14 3 3 8 26 33 -7 12
12. Mladost(I) 14 3 2 9 13 30 -17 11
13. Borac (DH) 14 2 4 8 17 34 -17 10
14. Bratstvo (P) 14 2 0 12 20 57 -37 6
15. NŠ Međimurje-Čakovec 14 0 2 12 10 60 -50 2

DRUGA MEĐIMURSKA LIGA – SKUPINA B

18 01.03.2020 15:00 Zasadbreg Zasadbreg 77 – Bratstvo(SV) -:-
18 01.03.2020 15:00 Mačkovec Omladinac(M) – Mali Mihaljevec -:-
18 29.02.2020 15:00 Štrukovec Hajduk(Š) – Vučetinec -:-
18 01.03.2020 15:00 Gornji Hrašćan Pobjeda – Sloboda(M) -:-
18 29.02.2020 15:00 Slakovec Sloboda(S) – Strahoninec -:-
18 29.02.2020 15:00 Peklenica Plavi(PEK.) – Sokol -:-
18 01.03.2020 15:00 Hlapičina Mura – Venera PMP -:-
18 29.02.2020 15:00 Donji Koncovčak Donji Koncovčak – Budućnost(M) -:-

LJESTVICA

1. Venera PMP 16 12 2 2 41 20 +21 38
2. Strahoninec 16 10 2 4 34 17 +17 32
3. Sokol 16 10 2 4 45 30 +15 32
4. Bratstvo(SV) 16 9 3 4 38 21 +17 30
5. Hajduk(Š) 16 9 3 4 26 17 +9 30
6. Budućnost(M) 16 7 4 5 38 33 +5 25
7. Vučetinec 16 8 1 7 34 35 -1 25
8. Plavi(PEK.) 16 6 5 5 33 30 +3 23
9. Pobjeda 16 7 2 7 28 30 -2 23
10. Mali Mihaljevec 16 6 4 6 40 37 +3 22
11. Sloboda(S) 16 6 3 7 34 31 +3 21
12. Hajduk(B) 16 7 0 9 29 35 -6 21
13. Zasadbreg 77 16 3 7 6 24 28 -4 16
14. Sloboda(M) 16 5 1 10 29 42 -13 16
15. Donji Koncovčak 16 3 3 10 23 47 -24 12
16. Omladinac(M) 16 3 2 11 27 51 -24 11
17. Mura 16 2 2 12 18 37 -19 8
Ne propustite: