SVE NA JEDNOM MJESTU Pogledajte kompletan raspored svih utakmica od Prve HNL do Četvrte HNL

Puno uzbuđenja i ovog vikenda na nogometnim travnjacima...

Ilustracija // Foto: Zvonimir Markač

PRVA HNL

31 28.04.2019 16:30 Zaprešić Inter-Zaprešić – Slaven Belupo -:-
31 27.04.2019 16:30 Velika Gorica HNK Gorica – HNK Hajduk š.d.d. -:-
31 28.04.2019 19:00 Rijeka HNK Rijeka s.d.d. – Rudeš -:-
31 26.04.2019 18:00 Zagreb Lokomotiva – Istra 1961 š.d.d. -:-
31 27.04.2019 19:00 Osijek Osijek s.d.d. – GNK Dinamo -:-
1. GNK Dinamo 30 25 4 1 61 14 +47 79
2. HNK Rijeka s.d.d. 30 16 8 6 57 32 +25 56
3. Osijek s.d.d. 30 14 8 8 50 31 +19 50
4. HNK Hajduk š.d.d. 30 13 11 6 45 29 +16 50
5. Lokomotiva 30 13 8 9 47 30 +17 47
6. HNK Gorica 30 13 7 10 44 39 +5 46
7. Inter-Zaprešić 30 8 4 18 33 69 -36 28
8. Slaven Belupo 30 4 14 12 34 48 -14 26
9. Istra 1961 š.d.d. 30 5 6 19 26 56 -30 21
10. Rudeš 30 2 4 24 20 69 -49 10

DRUGA HNL

22 27.04.2019 17:00 Solin Solin – BSK -:-
22 26.04.2019 17:00 Sesvete Sesvete – Lučko -:-
22 27.04.2019 17:00 Šibenik Šibenik s.d.d. – Dugopolje -:-
22 26.04.2019 17:00 Siget Hrvatski Dragovoljac – HNK Hajduk II -:-
22 26.04.2019 20:00 Čakovec Međimurje – Kustošija -:-
22 27.04.2019 17:00 Zadar Zadar s.d.d. – Varaždin -:-
22 28.04.2019 17:00 Osijek Osijek II s.d.d. – GNK Dinamo II -:-
1. Šibenik s.d.d. 21 12 6 3 33 16 +17 42
2. Varaždin 21 13 2 6 31 25 +6 41
3. Dugopolje 21 11 2 8 24 22 +2 35
4. Osijek II s.d.d. 21 10 4 7 30 23 +7 34
5. HNK Hajduk II 21 9 6 6 27 22 +5 33
6. Sesvete 21 9 5 7 29 20 +9 32
7. GNK Dinamo II 21 9 4 8 26 19 +7 31
8. Zadar s.d.d. 21 6 7 8 24 32 -8 25
9. Lučko 21 6 6 9 13 18 -5 24
10. Kustošija 21 6 6 9 16 22 -6 24
11. Hrvatski Dragovoljac 21 6 5 10 22 26 -4 23
12. Solin 21 3 11 7 17 24 -7 20
13. Međimurje 21 5 5 11 19 33 -14 20
14. BSK 21 4 7 10 20 29 -9 19

TREĆA HNL ISTOK

24 27.04.2019 17:00 Oriovac Oriolik – Čepin -:-
24 27.04.2019 17:00 Vinkovci HNK Cibalia š.d.d. – Bjelovar -:-
24 27.04.2019 17:00 Nova Gradiška SLOGA NG – HNK ĐAKOVO CROATIA -:-
24 27.04.2019 17:00 Pleternica Slavija – Marsonia -:-
24 27.04.2019 17:00 Belišće Belišće – Koprivnica -:-
24 28.04.2019 17:00 Vukovar HNK Vukovar 1991 – Slavonija -:-
24 27.04.2019 17:00 Ždralovi Mladost – Vihor -:-
24 27.04.2019 17:00 Jurjevac Zrinski (J) – Bedem -:-
1. HNK Cibalia š.d.d. 23 17 4 2 49 13 +36 55
2. Vihor 23 13 4 6 36 23 +13 43
3. Čepin 23 13 3 7 40 24 +16 42
4. Belišće 23 11 4 8 44 30 +14 37
5. Zrinski (J) 23 9 6 8 25 24 +1 33
6. Marsonia 23 9 6 8 28 28 0 33
7. Slavonija 23 9 5 9 32 29 +3 32
8. Mladost 23 9 5 9 30 33 -3 32
9. Bedem 23 7 10 6 28 29 -1 31
10. HNK ĐAKOVO CROATIA 23 8 6 9 33 37 -4 30
11. Slavija 23 8 5 10 28 28 0 29
12. Oriolik 23 7 8 8 36 42 -6 29
13. SLOGA NG 23 7 4 12 28 48 -20 25
14. Bjelovar 23 6 4 13 33 45 -12 22
15. HNK Vukovar 1991 23 6 4 13 23 44 -21 22
16. Koprivnica 23 4 4 15 29 45 -16 16

ČETVRTA HNL ČK-VŽ

23 27.04.2019 17:00 Ludbreg Podravina – Međimurec -:-
23 27.04.2019 17:00 Jalžabet Jalžabet – Nedelišće -:-
23 28.04.2019 17:00 Nedeljanec Nedeljanec – Sloga(Č) -:-
23 28.04.2019 17:00 Beletinec Bednja – Dinamo(D) -:-
23 27.04.2019 17:00 Mursko Središće Rudar – Dubravka-Zagorac -:-
23 28.04.2019 17:00 Pušćine Pušćine – Polet (SMnM) -:-
23 27.04.2019 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) – Novi Marof -:-
23 27.04.2019 17:00 Prelog Mladost Komet – Varteks -:-
1. Polet (SMnM) 22 16 3 3 86 21 +65 51
2. Varteks 22 16 3 3 67 17 +50 51
3. Bednja 22 15 3 4 44 17 +27 48
4. Nedelišće 22 10 6 6 42 28 +14 36
5. Međimurec 22 11 2 9 39 44 -5 35
6. Pušćine 22 9 7 6 37 27 +10 34
7. Podravina 22 10 2 10 38 35 +3 32
8. Rudar 22 8 6 8 33 23 +10 30
9. Mladost Komet 22 9 3 10 39 37 +2 30
10. Nedeljanec 22 8 5 9 35 38 -3 29
11. Dinamo(D) 22 8 4 10 28 36 -8 28
12. Dubravka-Zagorac 22 7 5 10 28 38 -10 26
13. Jalžabet 22 7 4 11 33 50 -17 25
14. Sloga(Č) 22 6 3 13 26 44 -18 21
15. Omladinac(NSR) 22 2 7 13 28 52 -24 13
16. Novi Marof 22 2 1 19 15 111 -96 7

ČETVRTA HNL KC-BJ-VT

20 27.04.2019 17:00 Cvetkovec Tehničar – Papuk -:-
20 27.04.2019 17:00 Đurđevac Graničar Đ – Mladost KP -:-
20 27.04.2019 17:00 Berek Tomislav B. – Dinamo P. -:-
20 27.04.2019 17:00 Virje Podravac – Čazma -:-
20 27.04.2019 17:00 Pitomača Pitomača – Radnik Križevci -:-
20 28.04.2019 17:00 Ferdinandovac Ferdinandovac – Slatina -:-
20 27.04.2019 17:00 Virovitica Virovitica – Garić -:-
1. Papuk 19 15 1 3 43 18 +25 46
2. Tehničar 19 13 6 0 31 9 +22 45
3. Slatina 19 11 2 6 35 22 +13 35
4. Ferdinandovac 19 10 5 4 31 21 +10 35
5. Dinamo P. 19 9 4 6 32 22 +10 31
6. Radnik Križevci 19 8 6 5 33 21 +12 30
7. Mladost KP 19 7 7 5 25 22 +3 28
8. Virovitica 19 6 4 9 24 28 -4 22
9. Pitomača 19 5 7 7 25 31 -6 22
10. Garić 19 5 4 10 17 36 -19 19
11. Graničar Đ 19 3 6 10 18 29 -11 15
12. Podravac 19 3 5 11 23 36 -13 14
13. Tomislav B. 19 3 4 12 17 36 -19 13
14. Čazma 19 3 3 13 23 46 -23 12
Ne propustite: