SVE ŽUPANIJSKE LIGE NA JEDNOM MJESTU Rezultati, tablice, parovi idućeg kola

Još jedno super zanimljivo kolo je iza nas...

Odrano je još jedno iznimno zanimljivo kolo u županijskim nogometnim ligama diljem Podravine i Prigorja…

U nastavku vam donosimo sve rezultate, trenutačne tablice i parove idućeg kola…

PRVA ŽNL

8 13.10.2019 15:00 Vojakovac Viktorija – Osvit 3:0
8 13.10.2019 15:00 Sveti Ivan Žabno Tomislav Radnik – Lipa 4:0
8 13.10.2019 15:00 Novigrad Podravski Drava NP – Panonija 1:0
8 13.10.2019 15:00 Imbriovec Borac – Miklinovec 8:0
8 12.10.2019 15:00 Legrad Graničar L – Kalinovac 6:0
8 13.10.2019 15:00 Molve Mladost Molve – Mladost S 1:2
8 13.10.2019 11:00 Kunovec Bratstvo – Prekodravac 4:2
1. Bratstvo 8 7 0 1 41 14 +27 21
2. Borac 8 6 1 1 36 8 +28 19
3. Tomislav Radnik 8 6 0 2 25 16 +9 18
4. Graničar L 8 5 1 2 19 5 +14 16
5. Panonija 8 4 1 3 11 8 +3 13
6. Drava NP 8 4 1 3 14 13 +1 13
7. Viktorija 8 4 0 4 15 23 -8 12
8. Prekodravac 8 3 1 4 14 16 -2 10
9. Osvit 8 3 1 4 12 15 -3 10
10. Lipa 8 3 0 5 13 14 -1 9
11. Mladost S 8 3 0 5 8 18 -10 9
12. Mladost Molve 8 2 0 6 11 26 -15 6
13. Kalinovac 8 2 0 6 12 38 -26 6
14. Miklinovec 8 1 0 7 10 27 -17 3
9 20.10.2019 14:00 Ždala Prekodravac – Viktorija -:-
9 20.10.2019 15:00 Sigetec Mladost S – Bratstvo -:-
9 20.10.2019 15:00 Kalinovac Kalinovac – Mladost Molve -:-
9 20.10.2019 15:00 Koprivnica Miklinovec – Graničar L -:-
9 20.10.2019 15:00 Peteranec Panonija – Borac -:-
9 20.10.2019 15:00 Hlebine Lipa – Drava NP -:-
9 20.10.2019 10:00 Đelekovec Osvit – Tomislav Radnik -:-

DRUGA ŽNL

8 13.10.2019 14:00 Mokrice Miholečke Hrvatski bojovnik – Gornja Rijeka 3:1
8 13.10.2019 15:00 Glogovac Rudar G – Reka 4:2
8 13.10.2019 15:00 Koprivnica Močile – Sloga 2:2
8 12.10.2019 15:00 Starigrad Starigrad – Fugaplast 2:0
8 13.10.2019 15:00 Prugovac Prugovac – Omladinac 3:1
8 12.10.2019 15:00 Torčec Podravec – Drava PS 3:1
8 13.10.2019 15:00 Sveti Petar Čvrstec Čvrstec – Mladost KB 2:0
1. Sloga 8 7 1 0 37 11 +26 22
2. Podravec 8 6 0 2 19 9 +10 18
3. Mladost KB 8 5 0 3 15 14 +1 15
4. Močile 8 4 2 2 19 13 +6 14
5. Starigrad 8 4 2 2 14 8 +6 14
6. Rudar G 8 4 2 2 19 16 +3 14
7. Hrvatski bojovnik 8 4 0 4 15 20 -5 12
8. Prugovac 8 3 2 3 13 14 -1 11
9. Omladinac 8 3 2 3 11 16 -5 11
10. Čvrstec 8 3 0 5 17 18 -1 9
11. Drava PS 8 1 4 3 20 24 -4 7
12. Reka 8 2 1 5 22 32 -10 7
13. Gornja Rijeka 8 2 0 6 10 19 -9 6
14. Fugaplast 8 0 0 8 14 31 -17 0
9 19.10.2019 15:00 Koprivnički Bregi Mladost KB – Hrvatski bojovnik -:-
9 19.10.2019 15:00 Podravske Sesvete Drava PS – Čvrstec -:-
9 20.10.2019 15:00 Herešin Omladinac – Podravec -:-
9 20.10.2019 15:00 Gola Fugaplast – Prugovac -:-
9 19.10.2019 15:00 Koprivnički Ivanec Sloga – Starigrad -:-
9 20.10.2019 15:00 Reka Reka – Močile -:-
9 20.10.2019 15:00 Gornja Rijeka Gornja Rijeka – Rudar G -:-

TREĆA ŽNL

8 13.10.2019 15:00 Sokolovac Sokol – Rudar B 2:4
8 13.10.2019 15:00 Rasinja Rasinja – Graničar NV 2:2
8 13.10.2019 15:00 Gotalovo GOŠK – Udarnik 6:0
8 13.10.2019 15:00 Koprivnica Zagorec – Sabarija 2:2
8 13.10.2019 15:00 Sveti Petar Orehovec Prigorje – Mladost C 4:1
8 13.10.2019 15:00 Miholec Ratar – Jedinstvo 6:3
8 13.10.2019 16:00 Đurđevac Mičetinac – Radnički 4:2
1. GOŠK 8 7 0 1 30 6 +24 21
2. Mičetinac 8 6 0 2 29 11 +18 18
3. Rasinja 8 4 2 2 16 13 +3 14
4. Graničar NV 8 4 2 2 19 18 +1 14
5. Prigorje 8 4 1 3 26 13 +13 13
6. Zagorec 8 4 1 3 21 13 +8 13
7. Udarnik 8 4 0 4 20 17 +3 12
8. Ratar 8 4 0 4 15 19 -4 12
9. Radnički 8 3 3 2 10 16 -6 12
10. Sabarija 8 3 1 4 18 18 0 10
11. Rudar B 8 3 1 4 16 20 -4 10
12. Mladost C 8 2 0 6 11 22 -11 6
13. Jedinstvo 8 1 1 6 15 28 -13 4
14. Sokol 8 1 0 7 8 40 -32 3
9 20.10.2019 15:00 Križevci Radnički – Sokol -:-
9 20.10.2019 15:00 Pustakovec Jedinstvo – Mičetinac -:-
9 20.10.2019 15:00 Carevdar Mladost C – Ratar -:-
9 20.10.2019 15:00 Subotica Podravska Sabarija – Prigorje -:-
9 20.10.2019 15:00 Zablatje Udarnik – Zagorec -:-
9 20.10.2019 15:00 Novo Virje Graničar NV – GOŠK -:-
9 20.10.2019 10:00 Botinovec Rudar B – Rasinja -:-

ČETVRTA ŽNL

6 13.10.2019 15:00 Glogovnica Polet – Dragovoljac 0:9
6 13.10.2019 14:00 Gornja Velika Bilogora – Drava 2:0
6 13.10.2019 15:00 Koledinec Jadran-Galeb – Mladost VR 6:2
1. Jadran-Galeb 5 5 0 0 20 4 +16 15
2. Mladost VR 6 4 0 2 17 9 +8 12
3. Dragovoljac 5 3 1 1 22 8 +14 10
4. Drava 5 2 1 2 20 16 +4 7
5. Bilogora 5 2 0 3 8 7 +1 6
6. Bušpan 5 1 0 4 8 24 -16 3
7. Polet 5 0 0 5 4 31 -27 0
7 20.10.2019 15:00 Podravska Selnica Drava – Jadran-Galeb -:-
7 20.10.2019 15:00 Bočkovec Dragovoljac – Bilogora -:-
7 20.10.2019 15:00 Kozarevac Bušpan – Polet -:-

 

Ne propustite: