TREĆA HNL Derbi u Ždralovima: dolazi Varteks, sudar Tehničara i Podravine, Graničara i Radnika

Ništa manje zanimljivo neće biti u međimurskom derbiju u Murskom Središću gdje gostuje drugoplasirani Polet iz Svetog Martina na Muri

Ove subote, 16. studenog, na rasporedu je 13. kolo u Trećoj HNL Sjever. Poslije toga, u jesenskom dijelu prvenstva odigrat će se još samo jedna utakmica.

Derbi se igra u Ždralovima gdje domaća Mladost, vodeća u ligi, očekuje jako dobri Varteks iz Varaždina, trenutačno trećeplasiranu momčad.

Ništa manje zanimljivo neće biti u međimurskom derbiju u Murskom Središću gdje gostuje drugoplasirani Polet iz Svetog Martina na Muri, kao i na cvetkovečkom Starom bregu gdje domaći Tehničar dočekuje susjedske rivale, Podravinu iz Ludbrega.

Graničar iz Đurđevca na posljednjem je mjestu, a dočekuje ove sezone neugodnu momčad iz Križevaca. Gosti su veliki favoriti, no u nogometu se nikad ne zna.

Podravac iz Virja ide kod svog bivšeg trenera Vučete u Viroviticu, a Papuk u Orahovici domaćin je Bjelovarčanima.

13 16.11.2019 13:30 Cvetkovec Tehničar – Podravina -:-
13 16.11.2019 13:30 Virovitica Virovitica – Podravac -:-
13 16.11.2019 13:30 Orahovica Papuk – Bjelovar -:-
13 16.11.2019 13:30 Mursko Središće Rudar – Polet (SMnM) -:-
13 16.11.2019 13:30 Ždralovi Mladost – Varteks -:-
13 16.11.2019 13:30 Đurđevac Graničar Đ – Radnik Križevci -:-
1. Mladost 12 9 2 1 28 10 +18 29
2. Polet (SMnM) 12 9 1 2 38 11 +27 28
3. Varteks 12 7 3 2 36 16 +20 24
4. Radnik Križevci 12 7 1 4 23 19 +4 22
5. Tehničar 12 6 3 3 18 14 +4 21
6. Rudar 12 6 0 6 21 26 -5 18
7. Bjelovar 12 5 2 5 24 20 +4 17
8. Virovitica 12 4 2 6 17 29 -12 14
9. Podravac 12 4 1 7 13 22 -9 13
10. Papuk 12 2 3 7 14 21 -7 9
11. Podravina 12 2 0 10 9 30 -21 6
12. Graničar Đ 12 1 2 9 9 32 -23 5

LISTA STRIJELACA NAKON 12. KOLA:

13
Šoštarić Tihomir (Varteks)
12
Medved Tomislav (1 KU) (Polet (SMnM))
11
Borovčak Tomislav (2 KU) (Radnik Križevci)
9
Mezga Dejan (Polet (SMnM))
8
Brezovec Josip (2 KU) (Polet (SMnM))
7
Skoliber Roberto (Varteks)
6
Bastašić Žarko (Radnik Križevci)
Jambrušić Kruno (1 KU) (Tehničar)
Lovrek Kruno (1 KU) (Tehničar)
Pranjić Jakov (1 KU) (Bjelovar)
Sabljić Ivan (Mladost)
5
Živković Tihomir (2 KU) (Papuk)
4
Antolović Matija (Rudar)
Benković Karlo (Varteks)
Kočiš Vedran (Mladost)
Kuprešak Pejo (Bjelovar)
Sabol Igor (Graničar Đ)
Slunjski Dejan (1 KU) (Rudar)
Suvajac Nikola (2 KU) (Virovitica)
Vrbanić Matija (2 KU) (Mladost)
Šignjar Ivan (Podravac)
3
Crvenka Krešimir (Virovitica)
Havelka Niko (1 KU) (Podravina)
Horaček Rok (Virovitica)
Hrženjak Hrvoje (1 KU) (Podravac)
Kosir Boris (Varteks)
Kovačić Leo (Podravac)
Ostrman Željko (Bjelovar)
Šarić Marko (Polet (SMnM))
Šumiga Patrik (Podravina)…

Ne propustite: