TREĆA HNL SJEVER U Ždralovima Radnik Križevci upisao prvi prvenstveni poraz

Ostale utakmice igraju se u petak i subotu.

Zbog subotnje utakmice kojom će obilježiti 110 godina igranja nogometa u Križevacima, a u kojoj će im protivnik biti zagrebački, europski Dinamo, nogometaši Radnika Križevci susret trećeg kola Treće HNL Sjever odigrali su danas, u srijedu, u Ždralovima.

Domaća Mladost bila je bolja i upisala pobjedu od 2:0. Nakon dvije domaće pobjede na staru prvenstva (Podravina Ludbreg, Graničar Đurđevac), Križevčanima je to prvi gubitak bod(ova) u ovom prvenstvu, dok je Mladost sada na sedam bodova i s utakmicom više sada je izbila na prvo mjesto na tablici.

Oba pogotka postigao je Vrbanić u prvom poluvremenu, od čega jedan s bijele točke.

Dodajmo i da su Križevčani od 54. minute igrali s igračem više jer je Bošnjak isključen zbog dva žuta kartona, ali nisu uspjeli dostići rezultat.

3 07.09.2019 17:00 Đurđevac Graničar Đ – Podravina -:-
3 04.09.2019 17:00 Ždralovi Mladost – Radnik Križevci 2:0
3 07.09.2019 17:00 Mursko Središće Rudar – Varteks -:-
3 06.09.2019 17:00 Orahovica Papuk – Polet (SMnM) -:-
3 07.09.2019 17:00 Virovitica Virovitica – Bjelovar -:-
3 07.09.2019 17:00 Virje Podravac – Tehničar -:-