UTAKMICA S NJEMAČKOM Pogledajte koje se Podravkine rukometašice nalaze na popisu

Izbornik Nenad Šoštarić je reprezentativno okupljanje zakazao od 25. svibnja do 6. lipnja u Prelogu, a u okviru tog okupljanja će se odigrati i dvije kvalifikacijske utakmice za Svjetsko prvenstvo protiv Njemačke.

Izvor fotografije: RK Podravka Vegeta

Bliže se reprezentativna okupljanja krajem svibnja, a izbornici su već uputili pozive igračicama.

Izbornik hrvatske ženske rukometne reprezentacije Nenad Šoštarić je reprezentativno okupljanje zakazao od 25. svibnja do 6. lipnja u Prelogu, a u okviru tog okupljanja će se odigrati i dvije kvalifikacijske utakmice za Svjetsko prvenstvo protiv Njemačke.

Prvi susret odigrat će se u Koprivnici 2. lipnja u 16 sati, a nakon toga u njemačkom Hammu. Ovog je puta na okupljanje pozvano sedam igračica Podravka Vegete: Magdalena Ećimović, Korina Karlovčan, Ana Deblić, Ana Turk, Nikolina Zadravec, Selena Milošević i Dejana Milosavljević.

Popis svih igračica:

1. IVANA KAPITANOVIĆ, METZ HANDBALL
2. TEA PIJEVIĆ, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
3. MAGDALENA EĆIMOVIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
4. PAULA POSAVEC, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
5. KORINA KARLOVČAN, RK PODRAVKA VEGETA
6. ANA TURK, RK PODRAVKA VEGETA
7. NIKOLINA ZADRAVEC, RK PODRAVKA VEGETA
8. KATARINA JEŽIĆ, SIÓFOK KC
9. ANA DEBELIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
10. INES DOMJAN, ŽRK KOKA
11. MARINA GLAVAN, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
12. SELENA MILOŠEVIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
13. DORA LACKOVIĆ, ŽRK OSIJEK
14. STELA POSAVEC, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
15. DEJANA MILOSAVLJEVIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
16. DORA KRSNIK, RK KRIM MERCATOR
17. VALENTINA BLAŽEVIĆ, SPR POGON SZCZECIN
18. DORA KALAUS, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
19. IVANA DEŽIĆ, SPR POGON SZCZECIN

Popis pričuvnih igračica koje dolaze u slučaju naknadnog poziva:
1. LUCIJA BEŠEN, RK SESVETE AGROPROTEINKA
2. KRISTINA PLAHINEK, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
3. DORA LUKIĆ, RK SESVETE AGROPROTEINKA
4. NATAŠA MIOČINOVIĆ, ŽRK UMAG

Od 27. svibnja do 2. lipnja će se okupiti i juniorke, a izbornik Ivan Jerković je na ovu akciju u Ivanić Grad pozvao igračice Podravka Vegete – Luciju Jandrašić, Elenu Popović, Tenu Petiku i Leu Franušić.

Popis svih igračica:

1. PETRA MARINOVIĆ- RK DALMATINKA
2. KARMELA POKOPAC – ŽRK BJELOVAR
3. KATARINA BORAC – ŽRK OSIJEK
4. LUCIJA IVANDA – ŽRK BJELOVAR
5. LANA JARAK – RK DALMATINKA
6. ANA LOVRIĆ – RK PETASON VRANJIC
7. EMA BARBIR – RK DALMATINKA
8. NIKA VOJNOVIĆ – RK LOKOMOTIVA
9. ELENA POPOVIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
10. ANJA VIDA LUKŠIĆ – RK TREŠNJAVKA
11. LUCIJA JANDRAŠIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
12. MIA BOŠNJAK – RK SESVETE – AGROPROTEINKA
13. TENA PETIKA – RK PODRAVKA VEGETA
14. EMA GUSKIĆ – ŽRK BJELOVAR
15. MIA TUPEK – RK SESVETE – AGROPROTEINKA
16. TINA BARIŠIĆ – ŽRK IVANIĆ
17. LEA FRANUŠIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
18. BARBARA GILLINGER – ŽRK BJELOVAR
19. LUCIJA HUMEL – KOZARMISLENY SE
20. DORA PAJIĆ – ŽRK ZRINSKI

Popis pričuvnih igračica koje dolaze u slučaju naknadnog poziva:
1. MIHAELA BEŠEN – RK SESVETE-AGROPROTEINKA
2. KLARA RUBIĆ – ŽRK SPLIT 2010

Izvor: RK Podravka Vegeta

Ne propustite: