Varaždinski Dabrovi upisali prvi remi sezone

Prvi ovosezonski remi označio je i prekid niza od tri pobjede, ali i pad za jedno mjesto na ljestvici.

Ante Tokić // Foto: Gradski rukometni klub Varaždin Facebook

Rukometaši Varaždina 1930 u sedmom su kolu Premijer lige, najvišeg ranga hrvatskog muškog rukometa, stigli do prva neriješena ishoda ove sezone. Rezultatom 26:26 bodove su podijelili s domaćom ekipom Gorice.

Sedmoplasirani domaćini prvo su poluvrijeme završili s prednošću od 15:12, no gosti iz Varaždina ipak su uspjeli stići do poravnanja u nastavku dvoboja.

Najbolji kod Varaždinaca bio je Šipić s osam pogodaka, dok je Tokić dodao šest. Špikić je na vratima skupio 11 obrana.

Prvi ovosezonski remi označio je i prekid niza od tri pobjede, ali i pad za jedno mjesto na ljestvici. “Posrtanje” Varaždinaca protiv Gorice iskoristio je Umag te zahvaljujući boljoj gol-razlici preuzeo treće mjesto. Obje momčadi izjednačene su s devet osvojenih bodova, dok drugoplasirana Dubrava ima dva više.