VELIKA POBJEDA JUNIORA SLAVENA BELUPA Ovi dečki srušili su splitski Hajduk

Juniori Slavena sada imaju 21 bod i trenutačno su petoplasirana momčad prvenstva s osam bodova manje od prvog Hajduka. U idućem će kolu u Koprivnici ugostiti vršnjake Istre 1961.

Veliko slavlje juniora Slavena Belupa i njihova stručnog stožera // Foto: NK Slaven Belupo

Kao što smo već izvijestili, juniori Slavena Belupa na glavnom travnjaku koprivničkog stadiona u 13. kolu Prve HNL za mlade pobijedili su vodeći splitski Hajduk, kojem je to i prvi prvenstveni poraz, rezultatom 2:1.

Mladi slavenaši su nakon prvih 45 minuta imali minimalnu prednost. Lijepo je poentirao Čovo koji je iz daljine svladao gostujućeg vratara. Hajduk je izjednačio početkom nastavka iz kaznenog udarca, a za tri boda i veliko slavlje mladih koprivničkih nogometaša zabio je Laušić u 66. minuti.

Dodajmo i da su pioniri Slavena Belupa poraženi od Istre rezultatom 1:4, iako su na poluvremenu vodili golom Krnjaka. Momčad trenera Slavka Mešnjaka trenutno je 13. s 10 osvojenih bodova.

Kadeti su, pak, ostvarili sigurnu pobjedu. Golom Bartolića u prvom i Ganžulića u drugom slavili su protiv Istre rezultatom 2:0. Momčad trenera Želimira Mešnjaka trenutno je šesta s 21 bodom.

U idućem kolu mladi Slavenaši gostuju kod vršnjaka Varaždina.