VELIKA POBJEDA Rijeka nadjačala Dinamo i osvojila naslov prvaka Hrvatskog nogometnog kupa

Već u 13. minuti je Rijeka preuzela vodstvo, kad je Antonio Čolak zabio gol protivničkoj ekipi.

Igrači Rijeke slave pobjedu protiv Dinama // Fotografija preuzeta sa NK Rijeka Facebook profila

Danas, u srijedu, za pobjedu i naslov prvaka Hrvatskog nogometnog kupa borili su se Rijeka i Dinamo.

Još je jedno iznenađenje stiglo za Dinamo kad je veznjak Rijeke Tibor Halilović zabio gol u 39. minuti utakmice i osigurao za svoj klub miran odlazak na poluvrijeme.

Dinamo je uzvratio u 63. minuti, kad je Mislav Oršić postigao pogodak – rezultat se promijenio u 2:1, doduše, još uvijek za korist Rijeke.

Igrač Dinama Dani Olmo imao je priliku zabiti gol u 73. minuti, ali je golman Rijeke Simon Sluga obranio penal.

Za uvjerljivu pobjedu Rijeke je u 84. minuti pogodak postigao Zoran Kvržić.

Rijeka je osvojila naslov prvaka Hrvatskog nogometnog kupa rezultatom 3:1 protiv Dinama, a ovo je za Rijeku ujedno prvi naslov ove sezone.