VELIKI DERBI U ČIČKOVINI Može li Razvitak zaustaviti odličnu momčad Podravca Kitro?

Jedno je sigurno. Bit će to sjajna utakmica, a kako je najavljeno lijepo vrijeme, igrat će se pred brojnom publikom.

Slavlje nogometaša Podravca Kitro // Foto: Facebook NK Podravac Kitro Sesvete Ludbreške

Nakon osam odigranih utakmica u Drugoj ŽNL varaždinskoj, na vrhu ljestvice je Podravac Kitro iz Sesveta Ludbreških. Odlično je ušao u sezonu, upisavši čak sedam pobjeda i samo jedan remi.

Odličan je i Razvitak iz Čičkovine. Na drugom je mjestu sa samo bodom manje od Sesvećana.

Upravo ova dva kluba ove nedjelje igraju veliki derbi devetog kola. Razvitak je domaćin, a hoće li uspjeti nanijeti prvi poraz Podravcu Kitro tek ostaje za vidjeti.

Jedno je sigurno. Bit će to sjajna utakmica, a kako je najavljeno lijepo vrijeme, igrat će se pred brojnom publikom.

9 20.10.2019 15:00 Čičkovina Razvitak – Podravac Kitro -:-
9 20.10.2019 15:00 Babinec Dinamo (B) – Novakovec -:-
9 20.10.2019 15:00 Hrženica Radnički – Orač -:-
9 20.10.2019 15:00 Vrbanovec Dinamo 01 – Mladost (Š) -:-
9 20.10.2019 15:00 Hrastovsko Zadrugar – Trnje -:-
9 20.10.2019 15:00 Nova Ves Nova Ves – Rudar 47 -:-
9 19.10.2019 15:00 Sigetec L. Mladost (S) – Lepoglava -:-
1. Podravac Kitro 8 7 1 0 16 5 +11 22
2. Razvitak 8 7 0 1 23 8 +15 21
3. Dinamo (B) 8 6 1 1 33 9 +24 19
4. Radnički 8 6 0 2 30 10 +20 18
5. Zadrugar 8 5 1 2 19 17 +2 16
6. Orač 8 5 0 3 22 11 +11 15
7. Mladost (S) 8 3 1 4 13 15 -2 10
8. Mladost (Š) 8 3 0 5 14 16 -2 9
9. Nova Ves 8 2 2 4 7 8 -1 8
10. Dinamo 01 8 2 1 5 18 23 -5 7
11. Lepoglava 8 2 1 5 7 12 -5 7
12. Novakovec 8 2 1 5 11 20 -9 7
13. Trnje 8 1 1 6 10 29 -19 4
14. Rudar 47 8 0 0 8 5 45 -40 0

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA

12
Sajko Nikola (1 KU) (Mladost (Š))
9
Kranjec Mario (2 KU) (Radnički)
8
Jug Željko (Razvitak)
7
Hižak Vedran (1 KU) (Radnički)
Zelenc Matija (1 KU) (Podravac Kitro)
6
Kokot Mario (Dinamo (B))
Martan Sandi (Dinamo (B))
Vuković Denis (Radnički)
Štimac Karlo (2 KU) (Zadrugar)
5
Flegar Luka (Orač)
Ivančov Aleksandar (Dinamo (B))
Levatić Luka (Dinamo 01)
Vidrač Marko (Dinamo (B))
Vukina Dražen (Zadrugar)
Županić Kristijan (1 KU) (Dinamo (B))
4
Bačani Mateo (Razvitak)
Fumić Dario (4 KU) (Mladost (S))
Šincek Denis (Orač)
3
Cvetko Borna (Dinamo (B))
Gregurić Davor (Novakovec)
Hajec Marko (3 KU) (Dinamo 01)
Huzjak Krešimir (Dinamo 01)
Klaneček Matija (Orač)
Klekar Goran (Razvitak)
Levak Ivan (Trnje)
Matijašec Davor (Mladost (S))
Očurščak Stiven (Lepoglava)
Sokač Ervin (Nova Ves)
Zlatar Tihomir (Podravac Kitro)
2
Delić Nikola (Dinamo 01)
Dombaj David (Orač)
Grabrovec Mario (Mladost (S))
Habek Hrvoje (1 KU) (Lepoglava)
Klekar Denis (Razvitak)
Kolman Patrik (Dinamo 01)
Kovač Dario (Mladost (S))
Kraljić Dražen (Radnički)
Martinec Ivan (Orač)
Marčun Karlo (Novakovec)
Mlinarić Valentino (1 KU) (Novakovec)
Mraz Nenad (Trnje)
Mraz Patrik (Zadrugar)
Nikolić Mario (Radnički)
Rak Matija (1 KU) (Razvitak)
Telebar Ivan (Orač)
Veselnik Renato (Dinamo (B))
Štabi Dario (Podravac Kitro)

REZULTATI DOSAD ODIGRANIH UTAKMICA:

8 13.10.2019 15:00 Sesvete L. Podravac Kitro – Mladost (S) 3:0
8 13.10.2019 15:00 Lepoglava Lepoglava – Nova Ves 0:1
8 13.10.2019 15:00 Jurketinec Rudar 47 – Zadrugar 3:4
8 13.10.2019 15:00 Trnovec Trnje – Dinamo 01 4:4
8 13.10.2019 15:00 Šemovec Mladost (Š) – Radnički 2:4
8 13.10.2019 15:00 Petrijanec Orač – Dinamo (B) 3:4
8 12.10.2019 15:00 Novakovec Novakovec – Razvitak 0:5
7 06.10.2019 15:00 Novakovec Novakovec – Podravac Kitro 1:1
7 06.10.2019 15:00 Čičkovina Razvitak – Orač 4:1
7 06.10.2019 15:00 Babinec Dinamo (B) – Mladost (Š) 5:1
7 06.10.2019 15:00 Hrženica Radnički – Trnje 3:0
7 06.10.2019 15:00 Vrbanovec Dinamo 01 – Rudar 47 6:1
7 06.10.2019 15:00 Hrastovsko Zadrugar – Lepoglava 1:1
7 05.10.2019 15:00 Nova Ves Nova Ves – Mladost (S) 1:1
6 29.09.2019 15:30 Sesvete L. Podravac Kitro – Nova Ves 2:1
6 29.09.2019 15:30 Sigetec L. Mladost (S) – Zadrugar 2:4
6 29.09.2019 15:30 Lepoglava Lepoglava – Dinamo 01 0:2
6 29.09.2019 15:30 Jurketinec Rudar 47 – Radnički 0:11
6 29.09.2019 15:30 Trnovec Trnje – Dinamo (B) 1:6
6 29.09.2019 15:30 Šemovec Mladost (Š) – Razvitak 4:1
6 28.09.2019 15:30 Petrijanec Orač – Novakovec 5:1
5 22.09.2019 16:00 Petrijanec Orač – Podravac Kitro 1:2
5 22.09.2019 16:00 Novakovec Novakovec – Mladost (Š) 2:0
5 22.09.2019 16:00 Čičkovina Razvitak – Trnje 5:0
5 22.09.2019 16:00 Babinec Dinamo (B) – Rudar 47 10:0
5 22.09.2019 16:00 Hrženica Radnički – Lepoglava 3:1
5 22.09.2019 16:00 Vrbanovec Dinamo 01 – Mladost (S) 2:3
5 21.09.2019 16:00 Hrastovsko Zadrugar – Nova Ves 1:0
4 15.09.2019 16:30 Sesvete L. Podravac Kitro – Zadrugar 2:0
4 15.09.2019 16:30 Nova Ves Nova Ves – Dinamo 01 4:1
4 15.09.2019 16:30 Sigetec L. Mladost (S) – Radnički 2:0
4 15.09.2019 16:30 Lepoglava Lepoglava – Dinamo (B) 1:0
4 15.09.2019 16:30 Jurketinec Rudar 47 – Razvitak 1:2
4 15.09.2019 16:30 Trnovec Trnje – Novakovec 4:1
4 14.09.2019 16:30 Šemovec Mladost (Š) – Orač 0:1
3 08.09.2019 17:00 Šemovec Mladost (Š) – Podravac Kitro 1:2
3 08.09.2019 17:00 Petrijanec Orač – Trnje 5:0
3 08.09.2019 17:00 Novakovec Novakovec – Rudar 47 5:0
3 08.09.2019 17:00 Čičkovina Razvitak – Lepoglava 2:1
3 08.09.2019 17:00 Babinec Dinamo (B) – Mladost (S) 3:2
3 08.09.2019 17:00 Hrženica Radnički – Nova Ves 1:0
3 07.09.2019 17:00 Vrbanovec Dinamo 01 – Zadrugar 2:3
2 01.09.2019 17:00 Sesvete L. Podravac Kitro – Dinamo 01 2:1
2 30.08.2019 17:30 Hrastovsko Zadrugar – Radnički 5:2
2 01.09.2019 17:00 Nova Ves Nova Ves – Dinamo (B) 0:0
2 01.09.2019 17:00 Sigetec L. Mladost (S) – Razvitak 1:2
2 01.09.2019 17:00 Lepoglava Lepoglava – Novakovec 3:1
2 01.09.2019 17:00 Jurketinec Rudar 47 – Orač 0:4
2 31.08.2019 17:00 Trnovec Trnje – Mladost (Š) 1:3
1 25.08.2019 17:30 Trnovec Trnje – Podravac Kitro 0:2
1 25.08.2019 17:30 Šemovec Mladost (Š) – Rudar 47 3:0
1 25.08.2019 17:30 Petrijanec Orač – Lepoglava 2:0
1 25.08.2019 17:30 Novakovec Novakovec – Mladost (S) 0:2
1 25.08.2019 17:30 Čičkovina Razvitak – Nova Ves 2:0
1 25.08.2019 17:30 Babinec Dinamo (B) – Zadrugar 5:1
1 24.08.2019 17:30 Hrženica Radnički – Dinamo 01 6:0
Ne propustite: