[VIDEO] 40. IZDANJE PAN ZIMSKE LIGE KOPRIVNICA Pogledajte video s najzanimljivijim trenucima velike završnice

Jer nema zime bez Zimske lige!

Superprint Big Bang osvojio je Pan Zimsku ligu 2019./2020. // Foto: Luka Krušec

Jer nema zime bez Zimske lige! Slogan je to Udruge za mali nogomet koja uspješno organizira malonogometni spektakl u Koprivnici već dugi niz godina.

Inače, ove zime Pan Zimska liga doživjela je svoje 40. izdanje.

U seniorskoj konkurenciji u velikoj završnici prvo mjesto i glavnu nagradu od 40.000 kuna osvojila je momčad Superprint Big Bang, koja je u finalu s uvjerljivih 5:2 svladala ASO Ponos.

U dvoboju za treće mjesto ekipa CB K Joži/Stolarija i modelarstvo Novak je s 3:2 bila bolja od momčadi AC Jesenović.

Kod veterana pro u dvoboju za 3. mjesto slavila je momčad www.kudumija.hr rezultatom 3:0 protiv momčadi Editom Trophy. U finalu su snage odmjerile momčadi CB Active i OPG Radiček Niko Trade. CB Active je slavio s minimalnih 1:0.

Pobjedom u comfort veteranskom finalu rezultatom 3:0 protiv Staklarskog obrta Berta, prva je kroz cilj prošla ekipa veterana Osvita iz Đelekovca.

Treće mjesto pripalo je veteranima Starigrada, dok je “drvenu medalju” kući odnijela ekipa Lunara.

Kod žena kao pobjednice izašle su igračice Agrama, koje su u finalu pobijedile ŽNK Lepoglavu s minimalnih 1:0.

U borbi za treće mjesto domaće djevojke KKC Pixela svladale su ekipu Meteora produkcije.

Prvo mjesto kod mlađih pionira pripalo je Podravini Ludbreg, a kod starijih Slavenu 2006. Doprvaci su Graničar Đurđevac i Slaven 2005.

Kako je sve to izgledalo u samoj završnici pogledajte u nastavku…

40 godina Zimske lige 1979.-2019. !!!

Draga publiko, dragi natjecatelji, 40 godina smo zajedno, veliko Vam hvala! Jer nema zime bez Zimske lige! Živjeli!!!