[VIDEO] DRUGA HNL Važna pobjeda Varaždina u borbi za vrh, bod Međimurja u Lučkom

Varaždinci su pred svojom brojnom publikom, oko 2500 gledatelja, slavili protiv Solina.

Nogometaši Varaždina // Foto: Facebook NK Varaždin

Nogometaši Varaždina iskoristili su kiks Šibenika u Sesvetama i domaćom pobjedom protiv Solina rezultatom 2:1 u 19. kolu druge HNL došli na samo bod od prvog mjesta i najelitnijeg hrvatskog nogometnog natjecanja.

Varaždinci su pred svojom brojnom publikom, oko 2500 gledatelja, poveli u 35. minuti preko benka. Solin je izjednačio samo minutu poslije preko Šimunca.

Ipak, veliko slavlje domaćinu donio je 61. minuti Brlečić.

Pobjeda rezultatom 2-1 protiv Solina uz golove Benka i Brlečića! #nkvarazdin #ovojenasgrad

Gepostet von NK Varaždin am Samstag, 6. April 2019

Međimurje je kod Lučkog odigralo bez pogodaka. Vrijedan je to bod za Čakovčane u borbi za opstanak u drugoligaškom društvu.

19 06.04.2019 16:30 Varaždin Varaždin – Solin 2:1
19 06.04.2019 16:30 Zagreb Kustošija – GNK Dinamo II 1:0
19 08.04.2019 16:30 Split HNK Hajduk II – Osijek II s.d.d. -:-
19 06.04.2019 16:30 Dugopolje Dugopolje – Zadar s.d.d. 1:0
19 06.04.2019 16:30 Lučko Lučko – Međimurje 0:0
19 07.04.2019 16:30 Bijelo Brdo BSK – Hrvatski Dragovoljac -:-
19 05.04.2019 16:30 Sesvete Sesvete – Šibenik s.d.d. 0:0