[VIDEO] SLAVI SE U KOPRIVNICI NAKON SLAVLJA PROTIV HAJDUKA Trener Stipić: Ova pobjeda se ne može ničime zamijeniti

Detalj s utakmice Slavena Belupa i Hajduka // Foto: NK Slaven Belupo

Slavi se u Koprivnici nakon što je Slaven Belupo u subotnjoj fantastičnoj utakmici s 2:1 pobijedio splitski Hajduk, i to nakon preokreta.

Podsjetimo, Hajduk je poveo u 13. minuti kada je Eduok bio precizan s bijele točke. Izjednačio je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Bačelić Grgić glavom nakon odličnog ubačaja Lulića, a veliku pobjedu Farmaceutima donio je u 88. minuti ikona HNL-a Krstanović. Pucao je lijevom nogom s nekih 25 metara i pogodio rašlje. Kakav gol.

– Ova pobjeda se ne može ničime zamijeniti. Posebno me sretnim čini kako je moja momčad došla do pobjede – istaknuo je trenera Slavena Belupa Tomislav Stipić.