[VIDEO] VELIKI PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE Varaždin s novim trenerom Toplakom pobijedio u Zaprešiću

Nakon 22 odigrana kola, Varaždin je i dalje na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice s 15 bodova s istim brojem bodova kao i pulska Istra i sa samo dva boda manje od Intera.

Samir Toplak // Foto: Luka Krušec

Pod vodstvom novog trenera Samira Toplaka nogometaši Varaždina upisali su iznimno važnu pobjedu u borbi za ostanak u Prvoj HNL.

U Zaprešiću su protiv direktnog konkurenta Intera pobijedili rezultatom 1:2, i to nakon preokreta.

Poveo je Inter u 19. minuti preko Serdarova i s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Varaždin je izjednačio u 60. minuti. Strijelac je bio iskusni Benko.

Sva tri boda Varaždincima donio je u 70. minuti Petković, samo osam minuta nakon što je umjesto Glavice ušao u igru.

Veliko slavlje za Toplakovu momčad i za njega osobno jer je on još donedavno vodio Inter pa je dobio raskid ugovora.

Pobjeda u Zaprešiću!

Pobjeda u Zaprešiću uz golove Benka i Petkovića! #nkvarazdin #ovojenasgrad

Gepostet von NK Varaždin am Samstag, 15. Februar 2020

U idućem kolu Varaždin dočekuje Lokomotivu, Istra je domaćin Slavenu Belupu, a Inter gostuje kod Dinama.