ZABIJAJU VIŠE OD PET GOLOVA PO TEKMI Bratstvo Kunovec na krilima Jurčića spremno je za derbi u Imbriovcu

U prvom kolu Bratstvo je slavilo pred svojim navijačima protiv đelekovečkog Osvita s 5:2, u drugom u Svetom Ivanu Žabnu sa 7:3, a u nedjelju kod kuće protiv Drave iz Novigrada Podravskog s 4:1.

Marko Jurčić u odličnoj je formi // Foto: Mladen Šajković

Pet pobjeda domaćina i dvije gostiju rezime je trećeg kola u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Nakon tri odigrana kola, usamljeno je na vrhu Bratstvo iz Kunovca. Igrači Dejana Zrinskog odlično su ušli u prvenstvo. U sve tri utakmice bili su i više nego uvjerljivi.

U prvom kolu Bratstvo je slavilo pred svojim navijačima protiv đelekovečkog Osvita s 5:2, u drugom u Svetom Ivanu Žabnu sa 7:3, a u nedjelju kod kuće protiv Drave iz Novigrada Podravskog s 4:1.

Kunovčani, dakle, zabijaju više od pet golova po utakmici u prosjeku. Njihov najefikasniji igrač zasad je Jurčić koji sa šest golova i predvodi listu strijelaca u Prvoj ŽNL.

A sada je pred nama pravi spektakl. Kunovčani gostuju kod Borca u Imbriovcu, koji je pomalo neočekivano posrnuo u Molvama.

Na domaćem terenu sigurno će učiniti sve da se vrate na pobjedničke staze, ali puno toga će se, prema dosad viđenim, morati pitati i Kunovčane.

3 07.09.2019 17:00 Legrad Graničar L – Viktorija 3:1
3 08.09.2019 17:00 Molve Mladost Molve – Borac 3:1
3 08.09.2019 11:00 Kunovec Bratstvo – Drava NP 4:1
3 08.09.2019 16:00 Ždala Prekodravac – Tomislav Radnik 2:0
3 08.09.2019 17:00 Sigetec Mladost S – Osvit 2:0
3 08.09.2019 17:00 Kalinovac Kalinovac – Lipa 1:5
3 07.09.2019 17:00 Koprivnica Miklinovec – Panonija 1:3
1. Bratstvo 3 3 0 0 16 6 +10 9
2. Lipa 3 2 0 1 10 4 +6 6
3. Borac 3 2 0 1 9 5 +4 6
4. Panonija 3 2 0 1 6 4 +2 6
5. Prekodravac 3 2 0 1 6 6 0 6
6. Kalinovac 3 2 0 1 8 10 -2 6
7. Graničar L 3 1 1 1 3 2 +1 4
8. Drava NP 3 1 1 1 3 5 -2 4
9. Mladost Molve 3 1 0 2 6 8 -2 3
10. Mladost S 3 1 0 2 3 5 -2 3
11. Osvit 3 1 0 2 7 9 -2 3
12. Tomislav Radnik 3 1 0 2 8 11 -3 3
13. Viktorija 3 1 0 2 5 11 -6 3
14. Miklinovec 3 0 0 3 5 9 -4 0
4 15.09.2019 16:00 Vojakovac Viktorija – Panonija -:-
4 15.09.2019 16:00 Hlebine Lipa – Miklinovec -:-
4 15.09.2019 10:00 Đelekovec Osvit – Kalinovac -:-
4 15.09.2019 16:00 Sveti Ivan Žabno Tomislav Radnik – Mladost S -:-
4 15.09.2019 16:00 Novigrad Podravski Drava NP – Prekodravac -:-
4 15.09.2019 16:00 Imbriovec Borac – Bratstvo -:-
4 14.09.2019 16:00 Legrad Graničar L – Mladost Molve -:-

LISTA STRIJELACA:

6
Jurčić Marko (Bratstvo)
4
Gusković Josip (1 KU) (Kalinovac)
Kopornić Dario (Lipa)
3
Hajdić Ivan (Bratstvo)
Lopatnik Patrik (Osvit)
Majetić Matija (Osvit)
Markešić Josip (1 KU) (Tomislav Radnik)
Oršić Mario (1 KU) (Borac)
Vručina Bojan (2 KU) (Borac)
2
Balenović Ivan (Kalinovac)
Bečeić Kristijan (Graničar L)
Bedenik Krunoslav (Prekodravac)
Eršeg Nikola (Mladost S)
Gregl Dominik (2 KU) (Lipa)
Hajduković Mateo (2 KU) (Panonija)
Jurkić Zoran (Drava NP)
Kopričanec Vjekoslav (Prekodravac)
Košić Renato (Mladost Molve)
Kusobrak Dejan (Tomislav Radnik)
Mučić Matija (Panonija)
Nemec Dejan (Lipa)
Pajk Borna (Bratstvo)
Palić Serafin (Bratstvo)
Pavešić Nikola (Lipa)
Slijepčević Dejan (2 KU) (Bratstvo)
Šarlija Luka (Miklinovec)
Šiprak Luka (Mladost Molve)
1
Čerkez Marin (Kalinovac)
Bartolić Mark (Miklinovec)
Blažek Karlo (Panonija)
Božović Radomir (Viktorija)
Bradić Matija (1 KU) (Viktorija)
Budoš Matija (Panonija)
Dominović Kristijan (Bratstvo)
Dubravec Željko (Tomislav Radnik)
Franjkić Ivan (Mladost S)
Grabar Nikola (Borac)
Grčić Mihael (Prekodravac)
Juras Stjepan (Osvit)
Jurić Tomislav (Miklinovec)
Kirin Dario (Prekodravac)
Kotaršćak Ivan (Mladost Molve)
Mešnjak Želimir (1 KU) (Graničar L)
Mihoković Domagoj (Drava NP)
Mlinarić Dražen (Borac)
Papa Drago (Tomislav Radnik)
Pelko Karlo (Mladost Molve)
Piškorić Mario (Viktorija)
Piškorić Zoran (Viktorija)
Šepec Karlo (Borac)
Štefojić Tomislav (Viktorija)
Vršak Martin (Tomislav Radnik)
1
Autogol
Čerkez Marin (Kalinovac)
Đurec Klaudio (Miklinovec)

 

Ne propustite: