‘ZIMSKI CENER’ Održana utrka iako prave zime nije ni bilo

Vedran Veršić, iz AK Koprivnica, na utrci od 10 kilometara osvojio je 3. mjesto, s vremenom od 37:29.

Fotografije ustupio Antonio Ciler

Ovogodišnje utrke pod nazivom “Zimski cener i zimski polumaraton”, koje organizira Trkački Klub “Marathon 95” iz Varaždina, oborile su rekord po broju sudionika i po rekordno visokim temperaturama za veljaču.

Više od 400 trkača iz regije trčalo je početkom veljače utrku dugu 10 kilometara i 21 kilometar i to na 14 celzijevih stupnjeva.

Utrka je već tradicionalna, a s obzirom na dobru organizaciju, redovito se odazivaju i trkači iz Koprivnice i Križevaca, a odlična je i za testiranje forme nakon zimske pauze.

Dobri su bili i nastupi rekreativaca Igora Kuzmića i Kristijana Sminderovca, koji su u svojoj kategoriji veterana, osvojili 3. i 2. mjesto, u konkurenciji od 53 trkača, s odličnim vremenima od 44:23 i 44:20.