ŽUPANIJSKE LIGE Sve na jednom mjestu: rezultati, raspored utakmica i tablice

Iako je vjetrovito i kišovito vrijeme, uzbuđenja diljem Podravine i Prigorja neće nedostajati...

Ilustracija // Foto: Zvonimir Markač

Osim u Prvoj ŽNL, o čemu više možete pročitati OVDJE, danas poslijepodne igraju se i sve preostale utakmice u Drugoj, Trećoj i Četvrtoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

DRUGA ŽNL

21 05.05.2019 17:00 Sigetec Mladost S – Prugovac -:-
21 05.05.2019 17:00 Gola Fugaplast – Reka -:-
21 05.05.2019 17:00 Mokrice Miholečke Hrvatski bojovnik – Omladinac 11:4
21 05.05.2019 17:00 Koprivnički Bregi Mladost KB – Rudar G -:-
21 05.05.2019 17:00 Koprivnica Močile – Podravec -:-
21 05.05.2019 17:00 Starigrad Starigrad – Viktorija -:-
1. Mladost S 19 15 2 2 57 16 +41 47
2. Panonija 20 13 4 3 54 16 +38 43
3. Močile 20 12 3 5 54 27 +27 39
4. Starigrad 20 11 6 3 49 30 +19 39
5. Viktorija 19 11 4 4 47 18 +29 37
6. Hrvatski bojovnik 21 8 5 8 49 35 +14 29
7. Mladost KB 20 7 3 10 26 33 -7 24
8. Fugaplast 19 6 3 10 24 40 -16 21
9. Omladinac 20 6 3 11 25 49 -24 21
10. Rudar G 19 4 6 9 32 35 -3 18
11. Reka 19 5 3 11 34 48 -14 18
12. Podravec 19 4 3 12 35 55 -20 15
13. Kalnik (-1) 13 5 0 8 24 51 -27 14
14. Prugovac (-1) 20 3 3 14 12 69 -57 11

TREĆA ŽNL

21 05.05.2019 17:00 Mičetinac Mičetinac – Drava PS -:-
21 05.05.2019 17:00 Carevdar Mladost C – Gornja Rijeka -:-
21 05.05.2019 17:00 Podravska Selnica Drava – Ratar -:-
21 05.05.2019 17:00 Pustakovec Jedinstvo – Sokol -:-
21 05.05.2019 17:00 Novo Virje Graničar NV – Rudar B -:-
21 05.05.2019 17:00 Subotica Podravska Sabarija – Čvrstec -:-
21 05.05.2019 17:00 Koprivnica Zagorec – GOŠK -:-
1. Drava PS 20 18 1 1 92 17 +75 55
2. Gornja Rijeka 20 13 2 5 43 24 +19 41
3. Sabarija 20 12 2 6 47 34 +13 38
4. Mičetinac 20 11 4 5 46 29 +17 37
5. Čvrstec (-1) 20 10 2 8 48 35 +13 31
6. Sokol 20 8 6 6 35 29 +6 30
7. Graničar NV 20 9 3 8 34 34 0 30
8. Ratar 20 7 3 10 38 40 -2 24
9. GOŠK 20 7 3 10 29 44 -15 24
10. Mladost C 20 7 3 10 34 55 -21 24
11. Zagorec 20 7 2 11 28 40 -12 23
12. Rudar B 20 5 4 11 29 47 -18 19
13. Jedinstvo 20 4 2 14 30 57 -27 14
14. Drava 20 3 1 16 28 76 -48 10

ČETVRTA ŽNL

15 05.05.2019 17:00 Križevci Radnički – Prigorje -:-
15 05.05.2019 17:00 Gornja Velika Bilogora – Jadran-Galeb -:-
15 05.05.2019 17:00 Glogovnica Polet – Rasinja -:-
15 05.05.2019 17:00 Bočkovec Dragovoljac – Udarnik -:-
15 05.05.2019 17:00 Kozarevac Bušpan – Mladost VR -:-
1. Rasinja 14 10 2 2 41 17 +24 32
2. Radnički 14 9 3 2 52 13 +39 30
3. Prigorje (-1) 14 10 0 4 33 25 +8 29
4. Udarnik 14 8 2 4 39 26 +13 26
5. Dragovoljac 14 8 1 5 39 23 +16 25
6. Bušpan 14 7 1 6 32 30 +2 22
7. Bilogora 14 4 2 8 23 45 -22 14
8. Mladost VR 14 4 1 9 19 35 -16 13
9. Jadran-Galeb 14 3 0 11 23 34 -11 9
10. Polet (-1) 14 0 2 12 11 64 -53 1
Ne propustite: