ŽUPANIJSKI KUP KC-KŽ Iznenađenja u Močilama, Ždali i Reki!

19 pobjednika 1. kola i 13 slobodnih klubova (3. HNL, 4. HNL i 5 klubova 1. ŽNL(klubovi od 1-6 mjesta na završnoj tablici sezone 2017./18.) čine parove 1/16 finala. 1/16 finala igra se 26. rujna.

Ilustracija // Foto: Pixabay.com
Ilustracija // Foto: Pixabay.com

U srijedu su odigrane utakmice prvog kola Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Favoriti su uglavnom bili uspješni. Iznenađenje je bilo u Močilama gdje je vodeća momčad Druge ŽNl s 3:2 poražena od županijskog četvrtoligaša Rasinje, u Ždali gdje je s 5:1 domaći županijski prvoligaš Prekodravac poražen od županijskog trećeligaša Drave iz Podravskih Sesveta te u Reki gdje je domaći županijski drugoligaš poražen od trećeligaša Čvrsteca.

19 pobjednika 1. kola i 13 slobodnih klubova (3. HNL, 4. HNL i 5 klubova 1. ŽNL(klubovi od 1-6 mjesta na završnoj tablici sezone 2017./18.) čine parove 1/16 finala. 1/16 finala igra se 26. rujna.

REZULTATI

12.09.2018 17:30 Koprivnički Ivanec Sloga – Rudar B 9:0
12.09.2018 17:30 Koprivnica Miklinovec – Omladinac 5:3
12.09.2018 17:30 Kalinovac Kalinovac – Prugovac 9:1
12.09.2018 17:30 Novigrad Podravski Drava NP – Mičetinac 5:1
12.09.2018 17:30 Molve Mladost-Molve – Graničar NV 4:1
12.09.2018 17:30 Ždala Prekodravac – Drava PS 1:5
12.09.2018 17:30 Hlebine Lipa – Mladost KB 3:1
12.09.2018 17:30 Subotica Podravska Sabarija – Tehnika 1:3
12.09.2018 17:30 Starigrad Starigrad – Udarnik 7:1
12.09.2018 17:30 Sigetec Mladost S – Zagorec 4:0
12.09.2018 17:30 Koprivnica Močile – Rasinja 2:3
12.09.2018 17:30 Glogovac Rudar G – Mladost C 9:3
12.09.2018 17:30 Torčec Podravec – GOŠK 4:1
12.09.2018 17:30 Vojakovac Viktorija – Kalnik 9:0
12.09.2018 17:30 Peteranec Panonija – Jedinstvo 12:2
12.09.2018 17:30 Gornja Rijeka Gornja Rijeka – Radnički 3:0
12.09.2018 17:30 Reka Reka – Čvrstec 2:4
12.09.2018 17:30 Gola Fugaplast – Drava 4:1
12.09.2018 17:30 Mokrice Miholečke Hrvatski bojovnik – Ratar 7:6 11m 3:3

 

Ne propustite: