Petak, 12. prosinca 2025.

Pijan vozač izazvao nesreću u Koprivnici, ozlijeđena mlada vozačica

Nakon sudara osobni automobil kojim je upravljala 20-godišnja vozačica sletio je van kolnika u odvodni kanal

- Oglas -

Policija je izvijestila o prometnoj nesreći koja se dogodila u srijedu oko 14.15 sati na Đelekovečkoj cesti u Koprivnici.

Naime, 43-godišnjak je upravljao osobnim automobilom koprivničkih registarskih oznaka. Zbog oduzimanja prednosti prolaska prilikom skretanja ulijevo, sudario se s osobnim automobilom koprivničkih registarskih oznaka kojim je iz suprotnog smjera upravljala 20-godišnjakinja.

Nakon sudara osobni automobil kojim je upravljala 20-godišnja vozačica sletio je van kolnika u odvodni kanal, stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko-križevačke.

- Oglas -

U prometnoj nesreći 20-godišnja vozačica je lakše ozlijeđena, dok je vozaču koji je prouzročio prometnu nesreću očitana koncentracija alkohola od 1,59 promila te mu je u Općoj bolnici Koprivnica vađena krv i izuzet urin zbog utvrđivanja točne prisutnosti alkohola u organizmu.

Smješten je u posebnu prostoriju policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak, stoji u policijskom priopćenju.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti