Petak, 6. ožujka 2026.

FOTO Načelnik Legrada Ivan Sabolić razveselio mještanke karanfilima povodom Dana žena

Dan žena prilika je da se posebno zahvalimo svim ženama na njihovoj snazi, brizi i predanosti u obitelji, na radnom mjestu i u društvu, istaknuo je načelnik Sabolić

- Oglas -

Povodom Međunarodnog dana žena načelnik Općine Legrad Ivan Sabolić i ove je godine nastavio lijepu i tradicionalnu gestu prema svojim sumještankama.

Načelnik je u petak posjetio poštu, trgovine, dječji vrtić, tržnicu i Dom zdravlja, gdje je brojnim ženama zahvalio na njihovom svakodnevnom trudu, radu i doprinosu zajednici te ih razveselio karanfilima.

Dan žena u Legradu
Izvor fotografije: Općina Legrad

“Dan žena prilika je da se posebno zahvalimo svim ženama na njihovoj snazi, brizi i predanosti u obitelji, na radnom mjestu i u društvu. Ova mala gesta znak je pažnje i poštovanja prema svemu što čine za našu zajednicu”, istaknuo je načelnik Sabolić.

- Oglas -

Ova tradicionalna gesta dočekana je s veseljem, a kratko druženje i čestitke dodatno su uljepšali prijepodne u općini.

Izvor fotografija: Općina Legrad

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti